Reklam Alanı
Reklam Alanı
Alcatel Move Time
İnceleme 12.537 Okunma 44

Alcatel Move Time İncelemesi

72.2% Ortalama Puan

İnceleme Puanı ve Özet

Alcatel Move Time, anne ve babaların beğeniyle kullanabileceği bir akıllı saat. Bu saat yardımıyla, çocuklarınız okulda, parkta ya da evinizin önünde oynasın veya okul sonrası aktivite ve kamplara katılsın gözünüz arkada kalmıyor. Saatin elektronik çip özelliği sayesinde, çocuğunuz seçtiğiniz alanın dışına çıktığı anda size bir ikaz bildiriminde bulunması önemli bir özellik. Suya ve toza karşı dayanıklı olması da bir diğer önemli özelliği. Alcatel Move Time'ın fiyatı şuan 449 TL'den 389 TL'ye kadar düşmüş durumda. Alcatel Move Time, özellikle ebeveynlere hitap ediyor. Ancak bakıma muhtaç engelli ya da yaşlılar içinde düşünülebilir. Eğer çocuğunuz okula gittiğinde veya dışarı çıktığında onun hakkında endişeleniyorsanız Alcatel Move Time tam size göre.

Kolay kullanım
%100
Uygulama desteği
%60
Ağırlık
%100
Tasarım
%100
Pil ömrü
%80
Suya karşı dayanıklı
%80
Ekran dokunmatik değil
%40
Renk seçeneği
%60
Teknik Servis
%30

mobildonanim.com’da bugün Alcatel Move Time Akıllı Saati İnceliyoruz.

Konu çocuk olunca kuşkusuz akan sular duruyor. Gece uykuda başucuna bırakılan bebek telsizinden başlayıp, ebeveynler çalışma hayatına gidince de bulut kameralara geçişle süren ve sık sık göz önünde bulundurma ihtiyacı, çocuğun okula başlamasıyla beraber son buluyor. Yani son buluyordu demek istedik. Çünkü artık anne ve babalar, çocuklar için tasarlanan bu akıllı saatle çocukları okulda ya da dışarıdayken bile ondan hemen haberdar olup huzur bulabilecekler.

Nasıl mı? Alcatel Move Time akıllı çocuk saati ile.

Peki, bu aygıt anne ve babalara neler sunuyor? Hemen inceleyelim.

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri Yazımızı Gördünüz mü?

Yeni Dokunmatik Analog Saat Haberimizi Gördünüz mü?

Alcatel Move Time

Alcatel Move Time

Genel Özellikler

 • Ürün Tam Adı: Alcatel Movetime Track&Talk Watch SW10 
 • Boyutlar: 217.4 x 20.0 x 3.0 mm 
 • Ağırlık: 37 gr 
 • Bağlantı Tipi: GSM/WiFi/LBS 
 • 2G 900/1800 MHz 
 • Ekran: 0.95 inç LED Ekran 
 • İşlemci: Mediatek MT2503A 
 • Wi-Fi: 802.11b/g/n (2.4GHz) 
 • USB pogo pin şarj 
 • Adımsayar özellik 
 • IP65 sertifakalı toza ve suya dayanıklılık 
 • Pil: 370 mAh 
 • Konum: GPS / A-GPS / WiFi / LBS

Çocuğunuzdan her an haberdar olun

Alcatel Move Time, tam çocuklara ve onlardan sıksık haberdar olmak isteyen anne ve babalara göre yapılmış güzel bir akıllı saat. Ancak bakıma muhtaç, engelli ya da yaşlılar içinde düşünülebilir. Bu saat aracılığıyla çocuğunuzla her an etkileşim kurabiliyor, onun nerede olduğunu görebiliyor ve bildirimleri sayesinde o anki durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz.

Saati kullanmak amacıyla ilk yapmanız gereken, hemen altındaki kapağı açıp, buraya bir interneti açık SIM kart takmak oluyor. Ardından Move Time uygulamasını Android ve iOS tabanlı akıllı telefonunuza indiriyor ve böylelikle saat ile telefon arasındaki köprüyü kurmuş oluyorsunuz.

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri Yazımızı Gördünüz mü?

Yeni Dokunmatik Analog Saat Haberimizi Gördünüz mü?

Move Time, çocuğumuza bir alan belirleyip o alan dışına çıkarsa size mesaj atıyor. Telefon görüşmesi yapabiliyor, sesli mesaj bırakabiliyorsunuz. Saate uzaktan erişim bile yapabiliyorsunuz. Saatin konuşma kalitesi oldukça iyi ve ses net olarak aktarılıyor.

Çocuğunuzun attığı adımları dahi takip edebiliyor, geçmişte nerelere gidilmiş görünebiliyor. Saat 5 dk da bir GPRS üzerinden sinyal göndermekte.

Evet, bu saat sayesinde çocuğunuzla her an etkileşim kurabilirsiniz.

Peki, çocuğunuz da bu saat sayesinde sizinle etkileşim kurabilecek mi? Bunun yanıtı da, evet.

Move Time’ın etrafında kontrol düğmeleri bulunuyor. Bunları kullanarak, çocuğunuz da sizi arayabilir, koordinat bilgisi gönderebilir ya da mesaj yollayabilir. Ayrıca acil durumlar için saatin kenarına yerleştirilen SOS tuşu, bu noktada gerektiğinde hemen yardıma koşuyor. Acil bir durum olduğunda, çocuğunuz size ulaşmak istediğinde, tek yapması gereken bu ufak tuşa basmak, hepsi bu.

Alcatel Move Time

Alcatel Move Time

Öte yandan saatin tek özelliği bunlar değil. Acil durumlar dışında, önceden belirlediğiniz 10 kişiyi de saat sayesinde çocuğunuzun kendisi arayabiliyor veya sizin belirleyeceğiniz 10 kişi tarafından da çocuğunuz aranabiliyor. Böylece sadece siz değil, size ulaşamadığında veya çocuğa yakınları (akrabalarınız, büyük anne ve büyük babalar vs.) ulaşmak isterlerse çocuğunuza erişilebiliyor. Üstelik saatin rehberinde yer almayan kişiler çocuğunuzu arayamıyor. Yani numarayı öğrenen herhangi birisi arasa bile akıllı saat direk meşgul çalıyor. Tabii ki, bütün bu etkileşimler hep sizin gözetiminizde oluyor.

Yine Move Time’ın önemli bir başka özelliği ise, sürekli GPS takibi yapabilmesi. Saat, elektronik çip özelliği sayesinde, çocuğunuz seçtiğiniz alanın dışına çıktığı an size bir ikaz bildiriminde bulunabiliyor.

Renkli ve Suya Dayanaklı Tasarım

Çocuklar bazen fazlasıyla seçici olabiliyor ve değişik renk seçimleri yapabiliyor. Alcatel Move Time, tasarımıyla da çocukların beğenebileceği renkli bir akıllı saat. Alcatel, saati iki değişik renk opsiyonuyla sunmuş. Bunlardan biri, elimizdeki gibi mavi üstüne turuncu renk olurken, diğeri ise turuncu üstüne mavi şeklinde. Tuşlar ise yeşil renkli olarak düşünülmüş. Elbette renk seçenekleri çoğaltılabilirmiş. Örneğin bunlar arasına pembe renkte eklenebilirdi.

Move Time’ın üstünde 0.95 inç büyüklüğünde LED bir ekran yer alıyor. Bu ekran ne yazık ki dokunmatik değil. Saati ayarlamak için kenarlardaki butonlar kullanılıyor. Çok elzem bir özellik değil kuşkusuz fakat çocukların bundan sonra akıllı telefon ve tabletlerle iç içe yetiştiğini düşünürsek, ekranın da dokunmatik olması kullanımı daha basit kılabilirdi kanaatindeyiz.

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri Yazımızı Gördünüz mü?

Yeni Dokunmatik Analog Saat Haberimizi Gördünüz mü?

Alcatel Move Time

Alcatel Move Time

Malum, çocuklar suyla oynamayı çok sever ve ellerini yıkarken musluk başında bunu bir oyuna dönüştürebilirler. Bu yüzden Move Time, suya karşı dirençli yapıda tasarlanmış. Saatin su koruması sayesinde, su sıçramalarına karşı endişe etmenize gerek yok. IP65 sertifikası ile cihaz suya karşı korunuyor. Ayrıca saat, toza karşı da dayanıklı tasarlanmış.

Alcatel Move Time pil ömrü ne kadar?

Cihazda 370 mAh kapasitesinde bir batarya bulunuyor. Cihaz bu kapasiteyi, tek şarjla ve faal kullanımlarda 2 gün içinde tüketiyor. Bekleme süresi ise 4 gün civarında. Saatin şarjı bittiğindeyse, kutu içinden çıkan mıknatıslı USB kablosuyla hızlı bir şekilde şarj edebiliyorsunuz. Burda bir dezavantajından bahsetmemiz gerek. Ancak şunu hemen belirtelim ki maalesef bu akıllı saatin kendine özgü şarj girişinin olması kullanımını zorlaştırabilir.Çünkü sadece kendi şarj aleti ile bu akıllı saat şarj edilebiliyor.

Teknik Destek

Son olarak bir dezavantajından daha bahsetmemiz gerek. Hali hazırda Alcatel’in kendisine ulaşmak bir hayli güç. Alcatel Move Time’ın teknik desteğini ülkemizde Genpa ve KVK firmaları sunuyor ancak bu destek yeterli değil. Cihazı satın alırken teknik destekte sorun yaşayabileceğinizi gözden kaçırmayın. Aşağıdaki kullanıcı yorumlarını dikkatli okumanızda fayda var.

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri Yazımızı Gördünüz mü?

Yeni Dokunmatik Analog Saat Haberimizi Gördünüz mü?

Lütfen kullanıcı yorumlarınızı ekleyiniz!!!

İşte Tanıtım Filmi:

Mert Çelik {Mert Çelik}

“Alcatel Move Time İncelemesi” üzerine 44 yorum

 1. erkan dedi ki:

  saati 01/07/2017 tarihinde yani bugün Türkcell den aldım. Saat 17:35 gibi saati aldık eve gelip şarja takana kadar açma kapama düğmesi yerinden çıktı. Yaklaşık bir aydır satışını beklediğim bir üründü. Kocaman bir hayal kırıklığı yarattı.

  1. Tolga Kaya dedi ki:

   Erkan bey;
   Turkcell’e sorup cevap alamadıysanız Alcatel’in ana distribütörleri olan Kvk ve Genpa ile iletişime geçtiniz mi?
   İyi günler.

   1. erkan dedi ki:

    Merhaba Tolga Bey,
    Yaşadığım sorun ile ilgili olarak ürünü türkcell aracılığı ile Genpa teknik servise ayıplı ürün kapsamında değişim için gönderdim. Genpa ayıplı ürün ibaresini dikkate almayıp saati tamir ettiğini iddaa ederek geri yolladı. Dikkat ediniz tamir ettiğini idda ederek diyorum zira tamir formunda cihazın kasasının değiştiği ve tüm testlerden başarı ile geçtiği yazmakta iken cihazın hoparlörü çalışmıyordu. Genpa ile giriştiğim ve yaklaşık 45 gün süren mücadelemi gerek tüketici hakları hakem heyeti gerekse Alcatel müşteri hizmelerinden görüştüğüm hanım efendinin ilgili tavrı ve yaklaşımı ile çözdüm. Cihazım değiştirildi. Cihazı aktif olarak kullanan birisi olarak şu an memnunum fakat tavsiye ettiğim bir çok kullanıcı gibi şu an ben de saatin konum bilgisini alamıyorum. Umarım bu sorun kısa sürede çözülür zira saatin en önemli özelliği olan gps bilgisine ulaşamamak çok sinir bozucu.

    1. Tolga Kaya dedi ki:

     Öncelikle geçmiş olsun diyorum Erkan bey.
     Ayrıca azminiz için de sizi kutluyorum.Keşke her tüketici sizin gibi olsa.O zaman bu tip şirketler müşterilerine karşı daha nitelikli ürünler ve servis hizmeti sunabilirler.
     Saatin GPS’inin çalışmaması daha büyük bir sorun.Taleplerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerine iletebilir misiniz?
     Tekrar geçmiş olsun.
     info@genpa.com.tr
     http://www.alcatel-mobile.com/tr/contact/
     musteridestek@kvkteknikservis.com

    2. İlker ÇİFTÇİ dedi ki:

     Erkan bey Alcatel e hangi numaradan ulaştınız, 0212 375 58 01 den arıyorum ama sürekli hafta içi 9-17 saatlerinde çalışıyoruz şimdilik hattımız kapalı diyor, üstelik dediği saatler arasında arıyorum, sizde iletişim numarası varsa paylaşabilir misiniz, bende değişim raporu olmasına ragmen değiştirmiyorlar.

     1. Mert Çelik dedi ki:

      İlker bey;
      Taleplerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerine de iletebilirsiniz.
      İyi günler.
      info@genpa.com.tr
      http://www.alcatel-mobile.com/tr/contact/
      musteridestek@kvkteknikservis.com

     2. erkan dedi ki:

      Merhaba İlker Bey,
      0212 375 58 01 numaralı hattan ulaşmıştım. Fakat bağlanmak için için mesai saatlerinde yaklaşık 3 gün yılmadan sürekli aradım. Son aramamda yaklaşık olarak bekleme süreniz 10 dakika dediği zaman telefonu kapatmayarak yaklaşık 45 dakika hatta beklediğimi hatırlıyorum. Umarım hizmet numarasından Alcatel’e ulaşma şansınız olur zira çözüm konusunda ilgililer. Genpa konusunda da diyeceğim o ki kesinlikle sözünde durum bir kurum olmadığıdır. Beni arayıp değişim yapacağız dedikten 2 gün sonra bunu inkar etmiş bir kurumsal yapısı mevcut. Size önerim elinizdeki belgeler ile tüketici hakem heyetine gitmeniz olacak.

 2. umut kozakoğlu dedi ki:

  Şarj kablosu kayboldu ve temin edebileceğim hiçbir yer yok. İşin ilginç tarafı muhatap olabileceğiz birini bile bulamıyorsunuz. Teknik destek sıfır. Sakın almayın.

  1. hande dedi ki:

   umut bey küçük oğlum şarj kablosunu kesmiş bu yorumu görünce merak ettim şarj aletini bulabildiniz mi?bizimde ihtiyacımız var nereden temin ettiniz teşekkürler

   1. Tolga Kaya dedi ki:

    Hande hanım;
    Umut beye verdiğimiz cevabı inceleyebilirsiniz.
    İyi günler.

  2. Tolga Kaya dedi ki:

   Umut bey haklısınız.
   Bu ürünün en kötü özelliği bu olsa gerek. Kendine özgü bir kablosu var maalesef. Universal şarj kablosu olmadığı için sadece kendi şarj aleti ile dolum yapılabiliyor.
   Ancak yine de sizin uyarınız sonrası Alcatel’in ana distribütörleri olan Kvk ve Genpa ile iletişime geçtik. Şarj kablosunu Kvk ve Genpa bayi ve servislerinden temin edebilirsiniz cevabını aldık. Ayrıca ürün Turkcell bayilerinde de satılıyor. Oraya da sorabilirsiniz.
   İyi günler.

 3. Serap dedi ki:

  aldığımızda saati şuan saat ile aynı değil şuan saat 18 06 çocuk saatinde 22 16 nasıl ayarlayabiliriz

  1. Tolga Kaya dedi ki:

   Serap hanım;
   Cihazın Sim kartını taktınız mı?

 4. Ahmet dedi ki:

  Saati aldık heyecanla kurduk.
  Android ile move time uygulamasına girilemiyor. Sunucu bağlantısı bulunamadı diye hata veriyor. IOS ile girdik kurduk ancak bu seferde saat güncellemesi yapılıyor diyor %5 ten 1 adım ileri gitmiyor.
  Saatlerdir böyle. Bu sorunu nasıl gideririz yardımınızı bekliyorum

  1. Tolga Kaya dedi ki:

   Ahmet bey;
   Saati nereden aldınız? Genpa,kvk ya da Turkcell mi? Taleplerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerine iletebilir misiniz?
   Teşekkürler.
   info@genpa.com.tr
   http://www.alcatel-mobile.com/tr/contact/
   musteridestek@kvkteknikservis.com

 5. İlker ÇİFTÇİ dedi ki:

  Vodafondan aldım, ürün arızalı çıktı, servise götürdüm değişim için rapor verdiler, fakat vodafone yinede değişim yapmıyor, tüketici hakem heyetine başvurun diyor, Karşınızda muhatap yok, müşteri hizmetlerine ezberletmişler standart lafları papagan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar. Kanun umurlarında değil, Saatler arızalı çıkıyor, verdiğiniz parayamı yoksa kullanamadığınız saate mi üzülürsünüz? Sakın Almayın.

  1. Mert Çelik dedi ki:

   İlker bey;
   Bizde bu yazıyı yazana kadar bu kadar sorunlu bir ürün olduğunu bilmiyorduk.
   Sizden ve diğer okuyucularımızdan gelen olumsuz yorumları baz alarak yazımızı bu şekilde revize etmeyi, Alcatel ve Distribütörleri ile paylaşmayı düşünüyoruz.
   Değerli yorumlarınız için teşekkürler.

 6. Zeliha dedi ki:

  Mavi time saati aldım içine güvenli yaşam sim kartını da taktım, telefonuma uygulamasında indirdim ancak saati telefondaki uygulama ile eşleştirmek için saat doğrulama kodunu göstermiyor bana yadım edebilirmisiniz

  1. Mert Çelik dedi ki:

   Zeliha hanım;
   Şuana kadar böyle bir sorunla karşılaşmamıştık.Sistemsel bir arıza olduğu için teknik servis desteği almalısınız.
   Alcatel’e ulaşmak biraz zor ama yine de taleplerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerine de iletebilirsiniz.
   Geçmiş olsun:(
   info@genpa.com.tr
   http://www.alcatel-mobile.com/tr/contact/
   musteridestek@kvkteknikservis.com

 7. Volkan Akan dedi ki:

  Merhabalar,
  Önclikle paylaşımlarınız için eşekkür ederim. Cihaz kurulumuz sırasında IMEI numarasını giriyorum. Ancak “Hata: Bulunamadı” uyarısı alıyorum. Bu konuda tavsiyeniz nedir. Bu arada IMEI numarası BTK nın sitesinde kayıtlı.

  1. Mert ÇELİK dedi ki:

   Merhaba Volkan Bey;
   Aldığınız yerle irtibata geçtiniz mi? Sonuç alamadıysanız taleplerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerine de iletebilirsiniz.
   İyi günler.
   info@genpa.com.tr
   http://www.alcatel-mobile.com/tr/contact/
   musteridestek@kvkteknikservis.com

   1. Volkan Akan dedi ki:

    Cihazla birazcık daha vakit geçirdiğim Zaman problemi çözebilirim problemin ana kaynağı içine taktım Sim kartın internet tanımlamalarını aktif hale getirmemiş olması GSM operatörümü aradım GPRS tanımlama mı açtırdım saatin uzerinde G ikonu geldikten sonra imei kayıtlıdır uyarısı aldım

    1. Mert ÇELİK dedi ki:

     Hızlı bilgilendirmeniz için teşekkürler.

 8. Betul dedi ki:

  Merhaba şarj aleti magduruyuz bizde😅işin ilginç yanı tek bir muhatap yok Turkcell biz ilgilenmiyoruz diyor GENPA ayrı bir sıkıntı çok pişman olduk aldığımıza cocugum çok üzgün..satın alabilen arkadaşlar varsa lütfen bizede yardımcı olun

  1. Mert ÇELİK dedi ki:

   Merhaba Betül Hanım,
   Maalesef böylesi kronik bir sorun var bu cihazda.İşin kötüsü dediğiniz gibi muhatap bulmak daha da güç.Geçmiş olsun.
   Ancak yine de taleplerinizi aşağıda yer alan iletişim adreslerine de iletebilirsiniz.
   İyi günler.
   info@genpa.com.tr
   http://www.alcatel-mobile.com/tr/contact/
   musteridestek@kvkteknikservis.com

  2. Umut Kozakoğlu dedi ki:

   Betül Hanım hiçbir şekilde muhatap bulamazsınız. Ben aliexpres ten aldım. Birebir aynısı değil ama yinede iş görüyor.

 9. Özgür dedi ki:

  Saatin rehberine yönetici ebeveyn nasıl kişi ekliyor.movetime uygulamasini eşim indirdi ben kendimi ekleyemiyorum yardımcı olurmusjnuz

 10. bengü dedi ki:

  movie time uygulamasına kayıt yapılamıyor. sürekli sunucu hatası veriyor. zaten mail adresine gönderdikleri doğrulama kodunu da 30 sn. içinde girebilmek imkansız. oğlum hayal kırıklığı içinde bir çözüm bekliyor:((( ne yapabilirim?

 11. Bora dedi ki:

  Programı kurdum doğrulama kodu gelmiyor ne yapmalıyım

 12. Fly dedi ki:

  Şarj aletini temin edebilen biri var mı ?

 13. Çiğdem dedi ki:

  Aynı şekilde doğrulama kodu ne benim ne eşimin telefonuna da iletilmedi .. sorunla ilgili siz çözüm bulabildiniz mi?

 14. Lale Beştan dedi ki:

  Alcatel akıllı saat aldık. Move time uygulamasını kullanırken bugün akşam üzeri bağlantı problemi yaşadık ve düzelmiyor. ” sunucuya bağlanılamadı.lütfen ağ bağlantınızı kontrol edip tekrar deneyin” diyor. Uygulamayı silip tekrar yükledim düzelme olmadı. Eşimin telefonunda da aynı problem var. Ne yapmamız gerekiyor???

  İyi çalışmalar
  Lale Beştan

 15. Nurdan dedi ki:

  Oğlumun telefonu birden meşgule düşmeye başladı neden acaba? Arıyorum ulaşamıyorum bunun sebebi nedir adres listesindede kayıtlıyım

 16. Esen taş dedi ki:

  Çocuğum için bu akıllı saati aldım daha 1 ay olmadı saatteki rehber silindi. Uygulamada ki rehber duruyor ama saatte rehber yok çocuğum beni arayamiyor ben onu arayamiyorum. Ama konum görünüyor bilgisi olan varmı

 17. mustafa dedi ki:

  aynı sorunları ben de yaşıyorum , bahsettiğiniz gibi arayınca meşgule düşüyor. Uygulama içindeyken tüm numaralar olmasına rağmen hiçbir arama gerçekleştirmiyor. Şimdi de uygulamaya girmek isteyince sunucuya bağlanamıyor diyor.

 18. Gökhan dedi ki:

  Merhaba 0212 375 58 01 numaralı telefonu aradım ulaşamadım cevabınızı mail adresine yollayiniz
  bugün sabah saat 07.30 itibariyle saatin aile numarası ayarlanmadi yazısını gördüm
  Aramak istiyorum saat yanımda olmasına rağmen bir kere çalıp meşgul moduna geçiyor ve kendi telefonumdan move time uygulamasına baktığımda rehber listem tanımlı ve çocuğunu ara moduna bastigimda numaranın son iki hanesinin farklı olduğunu gördüm sistemdeki bir hata olduğunu sandım telefonumdan move time uygulamasını kaldırıp tekrar yükledim yüklendikten sonra tekrar uygulamaya giriş yapmak istedim 3 saat sonrasında giriş yapabildim ve yine çocuğumun akıllı saatinin move time uygulamasında telefon numarası nin son iki rakamının farklı olduğunu gördüm Turkcell shoplara gittim çözüm bulamadık bu cihazı almakla kötü mü yaptık
  Dün konumuda yanlış çalışıyordu hiç yoktan konusabiliyordum bugün konuşma da konuşamıyoruz ne yapacağız bilmiyorum okul sezonu açılmışken duyduklarıma göre server güncellemesi yapıyorsanız bizleri mail yoluyla bilgilendirmeniz gerekirdi. Buda suçtur tüketici ve müşteriyi mağdur etmektir.

 19. Ceyda dedi ki:

  Merhaba
  Bizde ağ bağlantısı sorunu yaşıyoruz.
  Saatte ki numaralar gitti ve bir türlü programda kayıtlı olmasına rağmen algılamıyor. Ne yapmamız gerekiyor yardımcı olabilir misiniz lütfen.
  Teşekkürler

 20. Kaan Kıran dedi ki:

  Aynı sorun bizde de var şimdidesunucuya bağlanamadı lütfen ağ bağlantılarınızı kontrol edip tekrar deneyin diyor
  Bu sabah Arama listesi hesapta kayıtlı ama telefondan silindi,gps gözüküyordu
  Acil çözüm lütfen

 21. aysima berk dedi ki:

  merhaba yiğenime hediye aldıgım saatte rehber problemi yasıyorum. Kurulum yaptıktan 4 gün sonra rehberdeki kişilerin silindiğini gördüm ve aradığımda meşkul calıyor ama uygulamada kayıtlı gözüküyor. Yardımcı olursanız sevirim

 22. Tülay dedi ki:

  Merhaba saati aldık ilk gün çok güzeldi kullanımı da rahat fakat ertesi gün ses hopörlerden çıkmıyor kulağa dayadığımızda az duyuluyor anlaşılmıyor ne yapmamız gerekiyor

 23. mehtap dedi ki:

  şarj aleti bulabilen varmı acaba?

 24. Asli dedi ki:

  Merhaba move time akilli cocuk saati aldim.Once şarkında sorun vardı,servise gitti geldi,eve getirmeden tekrar problem çıkardı o gün tekrar servise gitti ,servisten geldi yazılım güncellemisler. Eve geldik bu defada telefonla eslesmiyor ime hatası var dio.Aldigimin ikinci günü geri getirdim 8ade die ama geri almadınız.Daha çocuğum bibhafta takamadi.Yine arızalı servise vericem.Bu kadar hak yemek olmaz .Hiç hoş deil bu olanlar 1000 tl çöpe gitti.Iade almanız gereken yerde ısrarla bozuk saati iki defa tamir edip gönderdiniz,bu üçüncü olcak.Revami bu şimdi.Cocugun kullanacağı bi aladin böyle hiç aldırmadan tamir edip verilmesi.Yorum s8zin ,siz benim yerimde olsanız ne yapardınız???

  1. Tolga Kaya dedi ki:

   Bize neden kızdınız anlamadım:)

 25. Yılmsz dedi ki:

  Hocam benim cocuk kurulumunu yaptigimiz saati telefondan hesaptan cik yapmis ben hesabi ve sifreyi yaziyorum imei istoyo yaziyorum zaten girilmis imei diyo ekranda cocugun ismini de goremiyorum saati yönetemiyorum saat arama yapiyor gelen cagrilara cevap veryor yardimci olursaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir