Reklam Alanı
Reklam Alanı
Tv & Sinema 914 Okunma 2

Angry Birds Movie 2 Geliyor

Rovio tarafından yapılan resmi bir açıklamayla, Columbia Pictures ortaklığıyla Angry Birds‘ün devam filminin de çekileceği açıklandı. İşte bütün detaylar ve vizyon tarihi.

The Angry Birds Movie 2 Ne Zaman Vizyona Girecek?

Geçtiğimiz günlerde Battle Bay isimli yeni oyununu tanıtan Rovio, Angry Birds serisiyle işinin bitmediğini bugün yaptığı açıklamayla gözler önüne serdi. Açıklamada Columbia Pictures ve Sony Pictures Imageworks ortaklığında Angry Birds‘ün devam filminin çekileceği belirtildi.

Şimdilik The Angry Birds Movie 2 olarak adlandırılan yapımın vizyon tarihi de 20 Eylül 2019 olarak açıklandı. Bu tarihin orijinal Angry Birds oyununun 10. senesi olduğunu da belirtelim. Yapımın yönetmenliğini Thurop Van Orman üstlenirken, John Rice ise yardımcı yönetmenlik vazifesini görecek.

Rovio Entertainment’ın CEO’su Kati Levoranta, “Rovio sahip olduğu oyunlar ile ilgili yeni çarpıcı hikayeler ve deneyimler oluşturmak amacıyla çalışmalarına devam edecek. Angry Birds hayranlarını bir kez daha sinema salonlarında görecek olmak bizleri çok heyecanlandırıyor.” açıklamasını yaptı.

Mert Çelik {Mert Çelik}

“Angry Birds Movie 2 Geliyor” üzerine 2 yorum

  1. Ceylin dedi ki:

    Angry Birds oyununu çok severim herkese tavsiyemdir

    1. Mert Çelik dedi ki:

      Tavsiyenize uyalım Ceylin hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir