Reklam Alanı
Reklam Alanı
Tv & Sinema 45 views 1

Angry Birds’ün İkincisi Çekiliyor

Rovio doğrultusunda bugün oluşturulan resmi açıklamayla, Columbia Pictures ortaklığıyla Angry Birds‘ün devam filminin de çekileceği açıklandı. İşte bütün detaylar ve vizyon tarihi.

Geçtiğimiz vakitlarda Battle Bay isimli yeni oyununu tanıtan Rovio, Angry Birds serisiyle işinin bitmediğini bugün yaptığı açıklamayla gözler önüne serdi. Açıklamada Columbia Pictures ve Sony Pictures Imageworks ortaklığında Angry Birds‘ün devam filminin çekileceği belirtildi.

Film ne vakit vizyona girecek?

Şimdilik The Angry Birds Movie 2 olarak adlandırılan yapımın vizyon tarihi de 20 Eylül 2019 olarak açıklandı. Bu tarihin orijinal Angry Birds oyununun 10. senesi bulunduğunu da belirtelim. Yapımın yönetmenliğini Thurop Van Orman üstlenirken, John Rice ise yardımcı yönetmenlik vazifesini yerine getirecek.

Rovio Entertainment’ın CEO’su Kati Levoranta, “Rovio sahip bulunduğu oyunlar ile alakalı yeni çarpıcı hikayeler ve deneyimler yaratmak amacıyla çalışmalarına devam edecek ve Angry Birds hayranlarını bir kez daha sinema salonlarında görecek olmak bizleri çok heyecanlandırıyor.” açıklamasını yaptı.

Mert Çelik {Mert Çelik}

“Angry Birds’ün İkincisi Çekiliyor” üzerine 1 yorum

  1. Ceylin dedi ki:

    Angry Birds oyununu çok severim herkese tavsiyemdir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir