Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 12 0

Blackberry 9720 Akıllı Telefon Resmiyete Kavuştu

Akıllı telefon pazarında mücadele eden önemli firmalardan Kanada kökenli üretici Blackberry, kendi geliştirdiği Blackberry 10 işletim sisteminden yazılım desteği alan Blackberry Z10 ve Blackberry Q10 modellerini bu yılın başında pazara sunmuştu. Yeni akıllı telefonlar geliştirmeye devam eden firma, yeni akıllı telefonu Blackberry 9720 modelini resmen duyurdu.

Blackberry 9720 akıllı telefonun teknik özelliklerine bakacak olursak eğer, 2.8 inç genişliğinde  480 x 360piksel çözünürlüğe ekrana sahip. 512 MB RAM‘i olan akıllı telefon, 5 MP arka kamerası ile karşımıza çıkacak. Cihaz yazılım desteğini BlackBerry 7.1‘den alıyor.

Kanada kökenli firma,  yeni duyurduğu Blackberry 9720 akıllı telefonunu ne zaman pazar sunacağını ve hangi fiyat etiketine sahip olduğu hakkında bir bilgi vermedi. Yakın bir zamanda Latin Amerika, Asya ve Avrupa‘da satışa sunulması planlanıyor.

{Mobil}

Teknoloji haberleri, inceleme, video, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, LG G4, Samsung, Galaxy S6, Note 5, HTC One M9, Note 4, Sony Xperia z5,mobil,donanım,pc,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir