Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 690 views 0

Dokunmatik Analog Saat Geliyor

Akıllı dijital saatlerin ortaya çıkması ve cep telefonlarının yaygınlaşması ile birlikte, geleneksel analog çalışan kol saatleri eskiye oranla pek rağbet görmemeye başlamıştı. Artık Analog saat üreticileri de teknolojiye ayak uydurdu ve Dokunmatik Analog Saat üretmeye başladılar.

Dokunmatik Analog Saat

Dokunmatik Analog Saat

Dokunmatik Analog Saat

Geçmişte bu düşünceye karşı çıkan saat markaları artık bu düşencede değiller. Zaman içerisinde kendi akıllı saatlerini ürettiklerini ve bu değişime ayak uydurmaya çalıştıklarını görmüştük. Her ne kadar analog saat firmaları ilk zamanlar bu düşünceye karşı çıksalarda teknolojinin gücü karşısında duramadılar. İşte bu üreticilerden birisi olan MyKronoz isimli firma, Dokunmatik Analog Saat üretmeye başladı.

MyKronoz da saat anlayışına farklı bir bakış açısı getirerek yenilikçi ve geleneksel teknolojileri bir araya getirdiğ akıllı analog saat geliştirdi. Daha önce şirket, bahse konu Dokunmatik Saat projesini kitlesel fonlama ile kamuoyu ile paylaşmıştı. Görünüşe göre bunda başarılı olmuş olacak ki, artık bu saatlerin seri üretimine geçmiş durumda.

CES 2018’de Tanıtılacak

MyKronoz, 9 Ocak’ta başlayacak ve 4 gün sürecek olan Tüketici Elektroniği Fuarı 2018 yani CES 2018’de yeni akıllı analog saat modellerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Bu fuarda ZeTime ve ZeTime Petite adlı 2 yeni akıllı saat serisini tanıtacak.

Dokunmatik Analog Saat

Dokunmatik Analog Saat

MyKronoz’un ZeTime ve ZeTime Petite adlı Dokunmatik Analog Saat modelleri, akıllı saat kullanmak isteyen ancak pil sorunları ile uğraşmak istemeyenlerin tercih edebileceği modeller olabilir. Böylece kullanıcılar hem geleneksel saatleri tercih ederken hem de buna dokunmatik ekran ve ekranda yer alacak bazı akıllı uygulamaları dahil eklenmesi fikrini beğenebilirler.

CES 2018 başladığında bu ve buna benzer diğer pek çok yeni ve sürpriz olabilecek teknolojik ürünü görürseniz şaşırmayın.

Esen kalın.

Alcatel Move TimeAkıllı Saat İncelememize Baktınız mı?

Ahu Ceylan {Ahu Ceylan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir