Reklam Alanı
Reklam Alanı
En iyi akıllı saat
Haber 4.276 Okunma 0

En İyi Akıllı Saat Tavsiyeleri

Piyasada çok sayıda farklı akıllı saat modeli var. Peki ya en iyi akıllı saat hangisi? İşte en iyi akıllı saat tavsiyeleri.

1- Net ve Temiz Bir Akıllı Saat: LG Watch Style

LG Watch Style

LG Watch Style

Geçen yılın Şubat ayında piyasaya giriş yapan LG Watch Style güzel bir model ve en iyi akıllı saat tavsiyeleri listemizde kendisine yer buluyor. LG Watch Style, Android 2.0 işletim sistemine sahip. Bu akıllı saat SIM kartı ve gelişmiş fitness izleme özellikleri ile ince ve şık bir alternatif.

LG Watch Style tabi ki mükemmel bir akıllı saat değil ama genel olarak temiz, modern ve kullanışlı bir saat.

Fiyatı ise şu aralar 1550 TL civarında.

2- Gezegendeki En Lüks Smartwatch’lardan Biri: Movado Connect

Movado Connect

Movado Connect

Movado Connect, kesinlikle çarpıcı bir saat ve piyasadaki favorilerden biri. Bir kadının bileği için biraz büyük olsa da muhteşem bir saat. Markanın imzasını taşıyan Museum Dial – saat 12’de büyük bir metalik nokta ve iki metal kol – ekrana yerleştirilmiş. Kristal yüzü altın iyon kaplı paslanmaz çelik ile kaplı. Kullanıcılar silikon veya metal kayış seçebiliyorlar.

İlk bakışta bir analog saat gibi görünüyor ancak Android Wear’li bir saat. Movado Connect’in fiyatı ise şu aralar 2173 TL.

Bu paraya iyi bir akıllı telefonda alabilirsiniz tabi.

3- iPhone Kullanıcıları İçin En İyi Akıllı Saat: Apple Watch 3

Apple Watch 3

Apple Watch 3

Tabi ki en iyi akıllı saat tavsiyeleri listemizde Apple ürünü olmazsa olmaz. Apple Watch 3 herhangi bir çaba harcamadan iPhone’unuzla eşleşiyor. Bu yüzden iPhone kullanıcıları için daha iyi bir seçenek yok. Fitness izleme haricinde hareket halindeyken bildirimler almak, Apple Pay vb. uygulamalara erişmek Apple Watch 3’ü değerli kılıyor. Hele fitness izleme bölümünü isterseniz, Apple Watch 3 bunun için de mükemmeldir. Zindeliğinize ve sağlığınıza uygundur. Sizi harekete geçirmeye teşvik eder ve hatta arkadaşlarınızla rekabet etmenizi sağlar.

Saatin hantal, dikdörtgen gövdesi pek güzel olmasa da yeni altın kaplama modeli oldukça güzel ve şık duruyor.

Yalnız bilmeniz gereken önemli bir husus var: Apple Watch 3 serisi, hücresel ve diğeri yani hücresel olmayan model olmak üzere iki versiyon halinde sunuluyor. Ayrıca hücresel işlevselliğe sahip olan model pilinizi emiyor ve biraz daha pahalı.

Apple Watch 3’ün fiyatı ise şu aralar 1499 TL.

4- Moda ve Teknolojiyi Birleştiren Saat:

Michael Kors Access Sofie

Michael Kors Access Sofie

Michael Kors Access Sofie

Michael Kors biraz “klasik” bir imaja sahip olduğu gerekçesiyle son zamanlarda kötü eleştiriler almıştı. Ancak Access Sofie modeli, gerçekten güzel görünen bir saat. Klasik analog Michael Kors saatinin makul boyut ve ağırlığına sahip.

Saatin en sevilen özelliği aslında yazılım tarafında. Örneğin izleme ekranını Instagram hesabınıza bağlayabiliyorsunuz.

Michael Kors Access Sofie modeli, çeşitli pırlantalarla hatta pavé elmaslı olarak bile sunuluyor. Ancak altın takıntınız ya da ışıltılı tarzınız yoksa, Access Grayson adlı bir erkek versiyonu da var.

Michael Kors Access Sofie’nin fiyatı ise şu aralar 2350 TL civarında.

5- En Rahat Akıllı Akıllı Saat: Fitbit Ionic

Fitbit Ionic

Fitbit Ionic

Fitbit Ionic‘le ilgili en iyi şey ne kadar ince olduğu. Sadece birkaç milimetre kalınlığa sahip ve bileğinizin yüzeyine oturuyor. Bu tasarım sportif lastik bantlarla birleşmiş ve bu yönüyle en hafif, en rahat akıllı saatlerden birisi denilebilir.

Fitbit Ionic akıllı saat Fitbit şirketinin Pebble’ı satın almasından birkaç ay sonra geldi ve Pebble saatlerini hatırlayan herkes bu modelde bir benzerlik görecek.

Bu model fitness meraklılarının en iyi akıllı saatlerinden biri haline getiren şık özelliklere sahip. Örneğin yüzme için su geçirmez, 300 şarkı depolayabiliyor. Böylece telefonunuz olmadan koşu yapabilirsiniz. Ayrıca Fitbit akıllı telefon uygulaması, en iyi fitness ve beslenme uygulamalarından birisi.

Fitbit Ionic akıllı saat fiyatı ise şu aralar 1449 TL’den satışa sunuluyor.

Sizce en iyi akıllı saat tavsiyeleri listemizde başka hangi modeller olmalı?

Ahu Ceylan {Ahu Ceylan}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir