Reklam Alanı
Reklam Alanı
facebook hesap silme
Nasıl Yapılır 1.258 Okunma 0

Facebook Hesap Silme

Facebok Hesabımı Nasıl Silebilirim

Dünyanın en çok kullanılan sosyal ağlarından birisi olan Facebook hesabını silmek biraz zordur. Birçok kullanıcı hesabını silmek yada kapamak amacıyla oldukça büyük efor harcamakta hatta kapatamamaktadır. Facebook hesap silme, belirli birtakım işlemler sonrasında kademeli olarak silinebilmektedir.

Ancak bir çok kullanıcı Facebook hesaplarını tamamıyla silmek ve kapamayı talep etmekte ve bu işlemlerinde anında yapılmasını talep etmektedirler. Bu heves gayet doğal ve yerinde bir heves olmasına rağmen, Facebook hesaplarını kapamak isteyen bir kullanıcı bunu yapamadığı için halen hesaplarını kullanmaya devam etmek zorundadırlar.

Facebook Hesap Silme Kolay mıdır?

Aslında kolaydır ama belli başlı bazı kuralları uygulamanız gerekmektedir. Öncelikle hesabınızı dondurmayı düşünebilirsiniz.Zira belki vazgeçip tekrar kullanabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak hesabınızı dondurabilirsiniz.Hesap dondurma prosedürünü yaptıktan sonra eğer tekrar hesaplarınıza giriş yapmaz iseniz, hesaplarınız tekrar aktif hale gelmektedir.

Facebook Hesap Dondurma Linki için Lütfen Tıklayınız 

Ancak yok ben kararlıyım sileceğim bu illeti 🙂 diyorsanız artık Facebook hesap silme işleminden gerçekleştirebiliriz.Aşağıdaki linke tıklayarak hesabınızdan toptan kurtulabilirsiniz.Ama Facebook o adar düşünceli bi şirket ki olur da bensiz yapamazsınız diye:) silmne işleminden sonra 14 günlük ek bir süre veriyor.Bu süre içerisinde tekrar hesabınıza girerseniz hesabı tekrar aktif hale getiriyor.

Facebook Hesap Dondurma Linki için Lütfen Tıklayınız 

Facebookistenilen anında hesap kapatma ve anında hesap silme prosedürü, belli ki bir çok kullanıcısını kaybedeceğini düşünen Facebook idaresi tarafından hemen sunulmuyor.

mobildonanim.com

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir