Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır 1 views 0

Facebook Hesap Silme

Facebok Hesabımı Nasıl Silebilirim

Dünyanın en çok sarfedilen sosyal ağlarından Facebook bir çok kullanıcı doğrulusunda, hesaplarını silmek ve kapamak amacıyla, zorlu vakitçler sebebiyle, kapatılamamaktadır. Facebook hesap silme, belirlenmiş birtakım işlemlerin sonrasında kademeli olarak silinebilmektedir.

Ancak bir çok kullanıcı Facebook hesaplarını tamamıyla silmek ve kapamak talep etmekte ve bu işlemlerinde anında yani anında yapılmasını talep etmektedirler. Bu heves gayet natural ve yerinde bir heves olmasına rağmen, Facebook hesaplarını kapamak isteyen bir kullanıcı halen hesaplarını kullanmaya devam etmektedirler.

Facebook Hesabımı Hemen kapatabilir miyim?

Facebook hesap kapatmadan evvelce bildiğiniz gibi, hesap dondurma prosedürü yapmakta ve bu vakit içerisinde hesaplarınıza giriş yapmaz iseniz, hesaplarınız kalıcı olarak silinebilmektedir. Facebook hesap dondurma amacıyla bu vakit olabildiğince uzundur ve bir çok kullanıcı anında hesaplarının anında kapatılmasını talep etmektedirler.
Facebook Hesap kapatma linkinde çeşitli olarak anlattığımız hesap silme prosedürü şu an amacıyla geçerli bir prosedürdür ve bunun dışında maalesef hesap kapatmanıza imkan sunulmaz. Bir çok Facebook kullanıcı doğrulusunda istenilen anında hesap kapatma ve anında hesap silme prosedürü, belliki bir çok kullanıcısını kaybedeceğiniz düşünen Facebook idaresi doğrulusunda kullanıcılarına sunulmuyor.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir