Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 118 0

Galaxy S7, Nougat ile Çözünürlüğü Değiştirdi

LG G6 hakkında yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. LG G6’nın tanıtılmasına yaklaşık bir ay gibi bir süre varken, cihaz için üretilen kılıf ile tasarım büyük oranda ortaya çıktı!

Samsung Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 Nougat güncellemesi, kısa bir süre önce belirli pazarlarda yayınlandı. Ülkemizde ise çok kısa bir süre içinde yayınlanacak olan Nougat güncellemesi ilginç bir değişikliğe sebep oldu.

Samsung Galaxy S7, Nougat ile Full HD oldu

Kısa bir süre önce yayınlanan Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Android Nougat güncellemeleri, her iki modelde de varsayılan ekran çözünürlüğünü Full HD yani 1920 x 1080 olarak ayarladı. Galaxy Note 7 modelinde gördüğümüz ekran çözünürlüğünü değiştirme özelliği Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerine de gelmiş oldu.

Galaxy S7 ekran çözünürlüğü ayarı!

Performans ve pil tüketimi açısından ekran çözünürlüğü değiştirebilme özelliği önemli bir husus. Android 7.0 Nougat güncellemesi ile birlikte varsayılan ekran çözünürlüğünün Full HD olması dikkat çeken bir detay. Eğer bu durumdan memnun olmaz ve telefonunuzu alışık olduğunuz 2560 x 1440 çözünürlüğüne çıkartmak veya 720p seviyesine düşürmek isterseniz Ayarlar bölümünden Görüntü ayarlarına girip çözünürlüğü değiştirebilirsiniz.

SDN – ShiftDelete.Net

{Mobil}

Teknoloji haberleri, inceleme, video, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, LG G4, Samsung, Galaxy S6, Note 5, HTC One M9, Note 4, Sony Xperia z5,mobil,donanım,pc,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir