Reklam Alanı
Reklam Alanı
Gerçeğe en yakın Iron Man zırhı üretildi
Haber 1.790 Okunma 0

Gerçeğe en yakın Iron Man zırhı üretildi

Gerçeğe uyumlu boyutları ve tamamıyla işlek parçalarıyla Iron Man Mark XL III zırhının aynısı üretildi. Bu devasa figür şayet Marvel evreninin tutkunuysanız rüyalarınıza girebilir! Çin merkezli The Toys Asia isimli firma gerçekle aynı uyumlu boyutlarda tek Iron Man zırhı geliştirdi. Zırhın tamamıyla işlek olması da cabası!

Filmdeki ile aynı boyutlarda ve tamamıyla işlek olarak üretilen bu Iron Man zırhını Tony Stark’ın vücudunu nasıl kapladığını hatırlarsınız. İşte 230 cm ile gerçeğe uyumlu boyutlardaki zırh da benzer biçimde bu animasyonu gerçekleştirebiliyor.

The Avengers Age of Ultron‘daki Iron Man Mark XL III zırhının uzaktan kumandasındaki tuşa bastığınızda 28 saniye devam eden görüntü bir şölen sizleri bekliyor. Üstünde 567 parça aksama kuvvet veren 46 tane motor barındıran bu muazzam kostüm bunların dışında üst düzey ayrıntılara sahip.

Diğer taraftan zırhın içerisine girmenin çok kolay olmadığını söylemeliyiz. Zira içerideki alan epeyce kısıtlı. Yani biraz kiloluysanız zayıflasanız iyi edersiniz.

Bu devasa figürün kendisine özel tek sunum standı Tony Stark’ın üzerinden çıkmış ve gelmiş bir zırh izlenimi veriyor.

Iron Man zırhı Fiyatı

Bu harika ürün için tam 360 bin doları gözden çıkarmanız gerek. Başka bir deyişle şuan için 1 milyon 396 bin TL’sı ödemeniz gerekiyor. Ayrıca teslimat için 8 ay sıra beklemeniz gerekli.

Gerçek Iron Man zırhının nasıl çalıştığını merak ediyorsanız aşağıdaki videoyu kesinlikle izlemenizi öneriyoruz.

Keyifli seyirler.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir