Reklam Alanı
Reklam Alanı
Gerçeğe en yakın Iron Man zırhı üretildi
Haber 126 0

Gerçeğe en yakın Iron Man zırhı üretildi

Gerçeğe uyumlu boyutları ve tamamıyla işlek parçalarıyla Iron Man Mark XL III zırhının öyle ki aynısı meydana gelen bu devasa figür şayet Marvel evreni tutkunuysanız rüyalarınıza girebilir!

Çin merkezli The Toys Asia isimli firma gerçeğe uyumlu boyutta tek Iron Man zırhı geliştirdi. Zırhın tamamıyla işlek olması da cabası!

Birebir boyutta tamamıyla işlek Iron Man zırhı
Tony Stark’ın Iron Man zırhını giyerken zırhın vücudunu ne türlü kapladığını hatırlarsınız. İşte 230 cm ile gerçeğe uyumlu boyutlardaki zırh da benzer biçimde bu animasyonu gerçekleştirebiliyor.

The Avengers Age of Ultron’daki Iron Man Mark XL III zırhının uzaktan kumandasındaki tuşa bastığınızda 28 saniye devam eden görüntü tek şölen sizleri bekliyor. Üstünde 567 parçaya kuvvet verici 46 tane motor barındıran bu arzu nesnesi, hem içinde benzer zamanda dışında üst düzeyde ayrıntılara sahip. Diğer taraftan zırhın içerisine girmeyi düşünüyorsanız bunun belli bir süre kolay değil meydana geldiğini söyleyelim zira içerideki meydan epeyce kısıtlı.

Bu devasa figürün kendisine özel tek sunum standı da şuanki vaziyette ve stant da öyle ki Tony Stark’ın zırh odasından tek parçaymış izlenimi veriyor.

Bu harika ürüne elde etmek içinse 360 bin dolar, başka bir deyişle tahmini bir milyon 267 bin TL tutarı gözden çıKarmak ve 8 ay bOyunca teslimat için beklemek gerekiyor.

Iron Man zırhını çalışırken rastlamak içinse aşağıdaki videoya kesinlikle tek göz atmanızı öneriyoruz.

{Mobil}

Teknoloji haberleri, inceleme, video, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, LG G4, Samsung, Galaxy S6, Note 5, HTC One M9, Note 4, Sony Xperia z5,mobil,donanım,pc,

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir