Reklam Alanı
Reklam Alanı
google chrome indir
İnternet 2.045 Okunma 0

Google Chrome İndir

Google chrome indir yazımıza başlamadan önce tarayıcılardan bahsetmekte yarar var. İnternete bağlanmak için en temel yazılım tarayıcılardır. Bu tarayıcılardan en meşhuru ise şüphesiz Google Chrome‘dur. Aşağıdaki indirme butonlarından kullandığınız işletim sistemine uyan Chrome tarayıcısını chrome indir tuşuna tıklayarak hızlı ve güvenli bir şekilde indirebilirsiniz.

Google Chrome Web Tarayıcısı

Chrome, şuanda yalnızca Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarda değil tablet ve akıllı telefonlarda bile vazgeçilmez bir üründür. Öyle ki iPhone kullanıcıları bile Safari’nin kullanımı pek güçlendirilmediği için Chrome’u daha çok kullanmaktadır. Chrome bu yönüyle dünyanın en büyük web tarayıcısıdır. Neredeyse internet kullanıcılarının aklına internet deyince Google, Google deyince Chrome gelmektedir. Chrome’un bu noktaya gelmesinin en temel nedeni çok hızlı,esnek ve açık bir arayüzünün olmasıdır.

Windows için chrome indir

Windows 10 Logo

Windows 10 Logo

 Chrome Windows İndir

Chrome Windows işletim sistemlerinin vazgeçilmez tarayıcısıdır. Her ne kadar Microsoft’un kendi ürünü İnternet Explorer bilgisayarlarında kurulu olsa da kullanıcılar yine de Google Chrome’u kullanmayı tercih etmektedirler. Chrome sayesinde hızlı ve güvenli bir şekilde internette sörf yapabilirsiniz.

Android için chrome indir

Android için Chrome indir

Android için Chrome indir

Bildiğiniz üzere Google, Android’in de üreticisidir. Bu yüzden Chrome tarayıcısı Android işletim sistemli akıllı telefonlara otomatik olarak yüklü gelmektedir. Ama herhangi bir sorun yaşamanız ve telefonunuzu formatlamışsanız veya Chrome’u silmişseniz aşağıdaki bağlantıdan Chrome’u güvenle indirebilirsiniz.

 Chrome Android İndir

iOS için chrome indir

Apple İçin Chrome İndir

Apple İçin Chrome İndir

Chrome’u yalnızca windows ve android kullanıcıları tercih etmiyor. Tabi ki iPhone, iPad ve Mac kullanıcıları da çoğunlukla Google Chrome kulanmkatadırlar. Sizlerde iPhone, iPad ya da Mac’iniz için aşağıdaki bağlantıdan hızlı ve güvenli bir şekilde üzerinde Chrome’u indirip  kullanmaya başlayabilirsiniz.

 Chrome iOS İndir

Chrome’un Bilmediğiniz Diğer Özellikleri

Gizli Pencere Özelliği: Chrome ile kolay bir şekilde gizli pencereyi açarak girdiğiniz tüm siteleri kaydedebilirsiniz. Bu özelliği kullandığınız zamanlarda hiç bir veri bilgisayarınıza kaydolmayacaktır.

Sosyal Medya Arama Özelliği: Facebook,Twitter ve Youtube gibi sosyal medya araçları için arama yapmak istediğiniz sosyal ağın linkini yazıpa TAB tuşuna basarak siteye özel arama yapabilirsiniz. Bu özelliği diğer siteler için de kullanabilirsiniz.

PDF Okuyucu Özelliği: Bilgisayarınızda hiç bir PDF okuyucusu olmasa bile  tüm PDF dosyalarını kolay bir şekilde chrome tarayıcısından da okuyabilirsiniz. Benzer şekilde bilgisayarınıza indirdiğiniz herhangi bir PDF dosyasını açtığınız bir chrome penceresine sürükleyerek yine okuyabilirsiniz.

Geliştirici Özelliği: Eğer bir geliştirici iseniz ve Chrome’un geliştirici özelliğini kullanmanız için tek yapmanız gereken girdiğiniz herhangi bir sitenin boş bir alanına sağ tıklayarak İncele düğmesine tıklamaktır. Akabinde girilen web sitesinin kodları görüntülenebilir. Ayrıca diğer geliştirici araçlarını da kullanarak istediğiniz işlem ya da işlemleri yapabilirsiniz.

 

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir