Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnternet 0 views 0

Google Chrome İndir

Özellikler
Ekran görüntüsü Google Chrome’un özellikleri şunları içerir:

  • Hızlı başlatmak için
  • Web sayfalarını bir çırpıda yükler
  • Web uygulamalarını her zamankinden daha hızlı çalıştırır
  • Verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlandı
  • Aynı kutudan web sayfalarını arayın ve gezinme
  • İstediğiniz sekmeleri düzenleyin ve organize edin – hızlı ve kolay
  • En çok ziyaret ettiğiniz sitelerin küçük resimlerinden Yeni Sekme sayfasındaki favori web sitelerinize yalnızca bir tıkla erişin
  • Tarayıcınıza zevk katacak temalar

Sorunlar
Varsayılan PC’ler Arasında Kaydedilmeyen Parolalar : Google Chrome parolaları mevcut PC’ye bağlı bir şekilde şifrelenecek şekilde saklar. Parolalar PC’de saklanmaz veya geride kalmazlar, ancak yeni bir PC’ye geçtiğinizde geri alınamazlar. Bununla birlikte, şifre taşınabilirliğini gelişmiş bir seçenek olarak ekledik. Bu şifre, help.html dosyasını okuyarak etkinleştirebilirsiniz.

Taşınabilir Olmayan Sertifikalar : Google Chrome’un sertifika yöneticisi yok. Windows’un sertifika yöneticisini kullanır. Dolayısıyla, Google Chrome arayüzü aracılığıyla yüklediğiniz tüm sertifikalar mevcut yerel makinede saklanır ve sizinle birlikte seyahat etmez. Bu nedenle, kendi bilgisayarınız dışında Google Chrome’da herhangi bir özel sertifika kullanmamalısınız.

Bilgisayar İçin Kilitli Bazı Ayarlar : Google Chrome, belirli ayarları belirli bir bilgisayara kilitler. Ayrıntılar bu yazıya dahildir . Bu davranış, Chrome ekibi tarafından tasarlanmıştır. Bu değişikliği istiyorsanız, lütfen Chrome ekibi ile bir hata mesajı gönderin. Önerilen bir geçici çözüm, tüm ayarları ve uzantıları geri yüklemek için Google’da oturum açmak ve bilgisayarları taşırken oturum durumunuzu korumak için Oturum Buddy gibi bir uzantıyı kullanmaktır . PortableApps.com’un bu uzantıyı değerlendirmediğini unutmayın.

Mozilla Firefox, Taşınabilir Sürüm gibi diğer taşınabilir tarayıcıların yukarıda belirtilen sorunlardan herhangi birine sahip olmadığını unutmayın. Bu sorunlar, Chrome’un tasarımına bağlı olarak Chrome’a ​​özgüdür; Chrome geliştiricileri tarafından temel uygulamaya yönelik düzeltmeler yapılmadan etrafında çalışabileceğimiz bir şey değildir.

Google Chrome Taşınabilir Beta, Dev, 64-bit
Için test, geliştiriciler ve diğer gelişmiş kullanıcılar , Google Chrome İndir Geliştirme ve beta sürümleri de taşınabilir bir uygulama olarak kullanılabilmektedir. Standart Google Chrome yüklemenizin yanı sıra bir GoogleChromePortableDev veya GoogleChromePortableBeta klasörüne de yükleyerek ana Google Chrome Portable yüklemenize zarar vermeden yaklaşan sürümünü test etmenize olanak tanır. Bunun, beta veya geliştirme testi kalitesi olduğu için günlük tarayıcınız olarak kullanılması düşünülmediğini lütfen unutmayın . Google, sürümleri piyasaya sürüldüğünde yapı yeni sürümlere güncellenecektir.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir