Reklam Alanı
Reklam Alanı
happn hesap silme
Nasıl Yapılır 3.409 Okunma 0

Happn Hesabı Nasıl Silinir?

Happn hesabı nasıl silinir, silme linki nerede? Happn hesabını silmek ve kapamak zor mu?Happn hesabınızı silmek istiyorsunuz fakat nasıl silebilirim konusu ile ilgili yardıma mı ihtiyacınız var? O zaman sizlere Happn hesabınızı nasıl kapatıp silebileceğinizi anlatalım.

Happn nedir, ne işe yarar? Nasıl kullanılır ?

Happn, Android cihazlarda kullanabilen bir arkadaş buluşturma bir Fransız uygulamasıdır. 2015 yılında Türkiye’deki kullanıcıların da hizmetine sunulan Happn’i bugün 24 şehirde 4 milyon kişi kullanıyor.

Happn ; konum tabanlı çalışıyor. Örneğin; uygulamayı yükleyen kişilerin lokasyon bilgilerini Facebook profili odağında kaydederek isterseniz iletişim kuramadığınız kişilerle tanışmanızı sağlıyor. Happn ile geçmiş zamanlarda yolunuzun kesiştiği diğer kullanıcıların kayıtlarını görebiliyorsunuz.Herhangi bir yerde bu uygulamayı kullanan iki kişi varsa Happn size bu kişiyle aynı ortamda bulunduğunuzun uyarısını veriyor. Ayrıca Happn’deki “charm özelliği” ise kişinin sizi fark etmesini sağlıyor.Bu özellik erkekler için ücretli olarak sunuluyor.

Happn Hesabı Nasıl Silinir?

Peki Happn’in kayıt özelliğini ya da uygulamanın kendisini beğenmeyenler Happn hesabını silmek isterlerse ne yapmalıdırlar? Happn hesabınızı silmek mümkün mü?

Elbette, fakat Happn hesabınızı silmek amacıyla alttaki yönergeleri uygulamanız gerekmektedir. Zira Happn hesabı çevrimiçi ortamda silinemeyen bir hesap türüdür.

 • ‘Happn’de kayıtlı olan hesabınızı silmek için öncelikle uygulamanızı açın. Ardından sol üstte bulunan (üç çizgi şeklindeki) menü simgesine tıklayarak ‘Ayarlar’ ekranını açın.
  happn hesap silme

  happn hesap silme 1

   

 • Ekranda açılan ‘Ayarlar’ menüsünden ise Uygulama ayarları’ bölümüne tıklayınız.
 • happn hesap silme

  happn hesap silme 2

 • Son olarak ‘Uygulama ayarları’ bölümünün en alt sırasında bulunan Hesabımı Devre Dışı Bırak’ menüsüne tıklayarak, Happn’ hesabınızı kapatma işlemini tamamlamış oluyorsunuz.

  happn hesap silme

  happn hesap silme 3

 • Ancak dikkat etmeniz gerek son bir nokta daha var. Hesabımı Devre Dışı Bırak’ dedikten sonra uygulama bu aşamada size hesabı tamamen kapatmak yerine 8 saatlik pasif mod’a geçme önerisinde bulunacaktır. Bu seçeneği kabul ettiğinizde Happn’ hesabınız, yalnızca saat boyunca kapalı olarak görünecek ve 8 saat sonrasında ise yeniden aktif olacaktır. Ama siz yine de hesabı tamamen kapatmak istiyorsanız, Hesabımı Devre Dışı Bırak’ menüsüne tıklayarak hesap silme işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

  happn hesap silme

  happn hesap silme 4

Başka bir yazımızda buluşmak dileğiyle.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir