Reklam Alanı
Reklam Alanı
Uzay & Bilim 19 views 0

İngiltere, Seneler Sonra Gizli UFO Dosyalarını Paylaşmaya Karar Verdi

İngiltere Hükümeti’nin elinde tespit edilen saklı UFO dosyaları uzun senesinin sonrasında kamuoyuna paylaşıldı. Paylaşılan bütün maddeler tamamlanırsa, 1980 senesinde meydana çıkan ” üçgen biçimli ufonun” gizeminin meydana çıkması bekleniyor.

Son 100 senenin en büyük sorusu olan “uzaylılar dünyamıza geldi mi?”, hala yanıtı bulunamayan bir neticesi meydana çıkarıyor. Uzun vakitten beri tetkik yapan hükümetlerin elinde birtakım belgeler bulunduğu biliniyor. Genellikle Amerika’nın elinde olan ve çağın değişmesini gerçekleştiren birtakım belgelerin bulunduğu düşünülmekle beraber bu bulguların saklı tutulmasına hala devam ediliyor.

Sonunda bu saklılığı biraz olsun aşmayı başaran İngiltere Savunma Bakanlığı, “Britain’s X Files” ismiyle yeni UFO dosyalarını kamuoyuna duyurdu. Toplamda 18 dosyanın 15’ini sunan İngiltere, bu hamlesiyle çok daha büyük kuşkuler çekti. Birçok kullanıcı 18 maddenin 3 tanesinin yayınlanmamasını UFO’ların aslında var bulunduğuna bir ispat olarak gösterdi.

Bu şekilde düşünenleri suçlayamıyoruz, ancak UFO ve uzaylıların bulunduğuna dair ispat sunmayan bu bulguların bütünü namacıyla yayınlanmadı, bunu da merak etmiyor değiliz. Bu sebeple biz dahil milyonlarca insanda kuşku yaratan İngiliz Hükümeti, yayınlanan 15 madde ile uzaylı hayatıyla karşılaşılması halinde nasıl politikalar yapılacağı gibi suallere yanıt veriyor.

Ulusal arşivler arasından çıkan bu bilgiler, normal olarak online mecralara koyularak bütün kamuoyuna duyurulur. Hükümet buna izin vermeyerek UFO’dan kuşkulananları erişim amacıyla kendilerine para ödemek mecburiyetinde bırakıyor.

18 maddeden yayınlanmayan 3 maddenin de yakın vakitte sunulmasını bekleyen tetkikcılar, 1980 senesinde meydana çıkan “üçgen biçimli ufonun” gizemini 3 maddenin gelmesi ile beraber çözmeyi hedefliyorlar.

Bu haber aracılığı ile biz de size bu mühim soruyu soralım. Sizce Dünya’da yalnız mıyız, yoksa bizi bir şekilde ziyarete gelen değişik akıllı hayat formları var mı?

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir