Reklam Alanı
Reklam Alanı
gizli ufo dosyaları 
Uzay & Bilim 1.187 Okunma 0

İngiltere,Gizli UFO Dosyalarını Paylaşıyor

İngiltere Hükümeti’nin şuana kadar tespit ettiği gizli ufo dosyaları uzun yılların ardından kamuoyu ile paylaşıldı. Eğer tüm gizli ufo dosyaları paylaşılırsa, 1980 senesinde ortaya çıkan ” üçgen biçimli ufonun” gizemi de ortaya çıkmış olacak.

Gizli ufo dosyaları 

Son 100 senenin en büyük sorusu olan “uzaylılar dünyamıza geldi mi?”sorusu hala tam olarak yanıtını bulunamayan bir soru olarak duruyor.. Uzun zamandan beri inceleme yapan hükümetlerin elinde birtakım belgeler bulunduğu biliniyor. Genellikle ABD’nin elinde olan ve çağın değişmesi ile birlikte birtakım belgelerin kamuoyuna açılması beklenirken hala bu bulguların gizli tutulması oldukça merak uyandırıyor.

Sonunda bu gizliliği biraz olsun aşmayı başaran İngiltere Savunma Bakanlığı, “Britain’s X Files” ismiyle yeni UFO dosyalarını kamuoyuna duyurdu. Toplamda 18 dosyanın 15’ini sunan İngiltere, bu hamlesiyle çok daha büyük kuşkulara sebep oldu. Birçok kullanıcı 18 maddenin 3 tanesinin yayınlanmamasını UFO’ların aslında var olduğunun bir ispat olarak gördü.

Bu şekilde düşünenleri suçlayamıyoruz, ancak UFO ve uzaylıların bulunduğuna dair ispat sunmayan bu bulguların bütünü neden yayınlanmadı, bunu da merak etmiyor değiliz. Bu sebeple biz dahil milyonlarca insanda kuşku uyandıran İngiliz Hükumeti, yayınlanan 15 madde ile uzaylı hayatıyla karşılaşılması durumunda nasıl politikalar izleneceğine ilişkin sorulara yanıt veriyor.

Bir diğer ilginçlik ise İngiliz Hükumeti’nin bu bilgilere erişimi ücretli yapması. Ulusal arşivler arasından çıkan bu bilgiler, normal olarak online mecralara koyularak bütün kamuoyuna duyurulur. Ancak hükumet buna izin vermeyerek UFO’dan kuşkulananların kendilerine para ödeme mecburiyetinde bırakıyor.

gizli ufo dosyaları 

gizli ufo dosyaları 

18 maddeden yayınlanmayan 3 maddenin de yakın zamanda sunulmasını UFO meraklıları, 1980 senesinde ortaya çıkan “üçgen biçimli ufonun” gizeminin açıklayamayan bu 3 maddenin gizliliğinin kalkması ile beraber çözmeyi hedefliyorlar.

Sizce Dünya’da yalnız mıyız, yoksa bizi bir şekilde ziyarete gelen değişik akıllı hayat formları var mı?

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir