Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 310 1

İnternet Neden Yavaş

19 Aralık akşamı Ankara’da düzenlenen terör eyleminden sonra başta sosyal medya sitelerine giriş olmak üzere, genel internet hızının düştüğü görüldü.

Ülkemizde internetin zaman zaman yavaşladığına hep birlikte şahit oluyoruz. Yaşanan terör saldırılarından sonra özellikle sosyal medya kanallarına erişim yavaşlatılıyor.

Olası provokasyonları ve bilgi kirliliğini engellemek için yapıldığı düşünülen bu yavaşlatma işlemi sonrasında, henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Tekrar altını çizelim, sitelere herhangi bir erişim yasağı yok. Sadece mecralara girmeye çalışan kullanıcılar, çok yavaş bir internetle karşı karşıyalar.

Şimdilik Facebook, Twitter ve YouTube‘a VPN kullanmadan girmek epey zor. Hem mobil hem de sabit internet kullanıcıları, VPN kullanmadan bu mecralara çok yavaş bağlandıklarını belirtiyorlar.

Sosyal medyaya şu an VPN üzerinden erişim sağlanabiliyor. VPN ile ilgili gerekli bilgilere, aşağıdaki makalelerimizden ulaşabilirsiniz.

{Mobil}

Teknoloji haberleri, inceleme, video, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, LG G4, Samsung, Galaxy S6, Note 5, HTC One M9, Note 4, Sony Xperia z5,mobil,donanım,pc,

“İnternet Neden Yavaş” üzerine 1 yorum

  1. Pizza Kent dedi ki:

    Bıktık artık bu interney yavaşlıgında türk teleom pişmanlık söyleyim herkese internet neden yavaş türk telekom yüzünden..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir