Reklam Alanı
Reklam Alanı
iPhone 5 S
Mobil 629 Okunma 0

iPhone 5C ve iPhone 5S Demo Maket Görselleri Gün Yüzüne Çıktı

Teknoloji devi Apple, iddialara göre 10 Eylül tarihinde etkinlik planlamakta. IFA 2013 etkinliği 4 Eylül tarihinde Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenecek. Bu etkinlik kapsamında da Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 5 S akıllı telefon modelini resmen duyuracağı tahmin ediliyor.

iPhone 5 S

Yeni gelen iPhone 5S modeli bir önceki model olan iPhone 5′e benzemekte. Sadece daha güçlü bir kaç özellikle karşımıza çıkacak. Yeni iPhone 5S daha güçlü bir yonga setinde barınan işlemcisi ile dikkat çekecek. Akıllı telefon 12MP çözünürlüğünde olan kamerası ve 2GB sistem belleği ile karşımıza  gelecek.

Apple‘ın yeni akıllı telefonu iPhone 5S modelini 10 Eylül tarihinde duyuracağını AllThingsD haber kaynaklı öğrenmekteyiz. Apple geçen sene iPhone 5 modelini yine Eylül ayının 12′sinde resmen tanıtmıştı.

İnternette Apple’ın daha ucuza mal edeceği yeni bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı iddia edilmekte idi. Plastik kasaya sahip yeni iPhone‘nun görselleri gün yüzüne çıktı. Yapılan tahminlere göre plastik kasalı iPhone, Eylül ayında aynı etkinlik kapsamında tanıtılması bekleniyor.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir