Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 22 views 0

IPhone 7’Yi Kılıfısız Kullanmanın Sonu

Apple iPhone 7 tanıtımlarında Jet Black rengi kullanıcıya sunacaklarını belirttiğinde müthiş bir dalgalanmayla bekleyişler başlamıştı. Satışa sunulan Jet Black iPhone 7 satışları hızla artarken kullanıcı şikayetçileri de çok gecikmeden gelmeye başladı.

Bir sosyal medya platformunda satın aldığı iPhone 7’nin Jet Black rengiyle olan imtihanını paylaştı. Telefonu sadece 1 ay kullandığını belirten kullanıcı kılıfsız iPhone 7 kullanmanın sonucunu takipçilerine gösterdi.

iPhone 7’yi Kılıfsız Kullanmanın Sonu

2016 yılına damga vuran akıllı telefon iPhone 7, Apple’ın son atağı Jet Black rengiyle oldukça beğenilmişti. Görsel olarak oldukça cezbedici bir parlaklığa sahip olan özel Jet Black rengi uzun zamandır tamamı parlak üretilen iPhone olma özelliğini taşıyordu.

Sosyal medyada paylaşılan iPhone 7 kullanıcısının çekmiş olduğu fotoğraf şikayetlerin ilerleyen zamanlarda artacağını ve Jet Black renginin satışlarının değişeceğini gösteriyor. 1 aylık bir kullanımla üzerinde gözle görülür ve rahatsız edici şekilde çizikler oluşan iPhone 7 dış aksanın kalitesini de sorgulatmaya başladı. Ürün incelemesi sırasında da belirtildiği gibi özel olarak koruma ihtiyacı ihtiyacı olan iPhone 7 Jet Black hakkında daha önce de birçok defa çizilme şikayetleri paylaşılmıştı.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir