Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 690 Okunma 0

IPhone 7’Yi Kılıfısız Kullanmanın Sonu

Apple iPhone 7 tanıtımında Jet Black olarak adlandırdığı rengi kullanıcıya sunacaklarını açıklandığında müthiş bir beklenti oluşmuştu. Satışa sunulan Jet Black iPhone 7 satışları hızla artarken kullanıcı şikayetçileri de çok gecikmeden gelmeye başladı.

Bir sosyal medya kullanıcısı satın aldığı iPhone 7’nin Jet Black rengiyle olan imtihanını kendi hesabından paylaştı. Telefonu sadece 1 ay kullandığını belirten kullanıcı kılıfsız iPhone 7 kullanmanın sonucunu takipçilerine gösterdi.

iPhone 7’yi Kılıfsız Kullanmanın Sonu

2016 yılına damga vuran akıllı telefon iPhone 7, Jet Black rengiyle oldukça beğenilmişti. Görsel olarak oldukça cezbedici bir parlaklığa sahip olan özel Jet Black rengi uzun zamandır tamamı parlak üretilen ilk iPhone olma özelliğini taşıyordu.

iPhone 7 kullanıcısının çekmiş olduğu ve sosyal medyadan paylaştığı bu soruna ait şikayetlerin ilerleyen zamanlarda artacağı ve Jet Black renginin satışlarının değişeceği ifade ediliyor.Bu durum, 1 aylık bir kullanımla üzerinde gözle görülür ve rahatsız edici şekilde çizikler oluşan iPhone 7 dış aksamının kalitesini de sorgulatmaya başladı. Ürün incelemesi sırasında da belirtildiği gibi özel olarak koruma ihtiyacı olan iPhone 7 Jet Black hakkında daha önce de birçok defa çizilme şikayetleri paylaşılmıştı.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir