Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 675 Okunma 0

Jet Beyaz IPhone 7 Görüntülendi

Apple hayranları son günlerde yeni bir heyecana kapılmış durumda. iPhone 7 ve 7 Plus jet beyaz rengiyle 2017 yılının Kasım ayına kadar piyasaya çıkacağı söylentileri Apple kullanıcılarının epey ilgisini çekti.

Apple, 7 Eylül’de tanıtım etkinliğinde iPhone 7 ve 7 Plus’ı tanıttığı zaman en fazla göze çarpan ayrıntı jet siyah rengi olmuştu. iPhone 4s’ten sonra 5 yıldır parlak tasarımlara yer veren Apple siyah tasarımı geride bırakmıştı. Ayrıcalıklı bir şekilde parlak siyah renkli iPhone 7 ve 7 Plus kullanıcıya sunulduğu andan itibaren ilgi odağı olmayı başarmıştı.

Sosyal medyada hızla yayılan parla beyaz iPhone 7 bir anda Apple severlerin dikkatini çekmeyi başardı. Twitter’da Sonny Dickson isimli kullanıcının paylaşmış olduğu görüntüye yazdığı “bunlar jet beyaz iPhone 7 olabilir mi?” sorusu merakla gözleri yetkililere çevirdi.

iPhone 7 Jet Beyaz Ne Zaman Çıkacak?

Jet beyaz iPhone 7 PhoneArena’nın haberine göre 2017’nin Kasım ayına kadar piyasaya sürülecek. Bu haberlerin asılsız olduğu ve henüz kesin tarihin belli olmadığı görüşleri de elbette mevcut. Sonny Dickson Twitter kullanıcısının yayınladığı videoda bulunan iPhone 7 olduğu iddia edilen soldaki cihazda Apple logosunun bulunmadığı dikkat çekti. Videoda kullanılan cihazın orijinal olmadığı öne sürülürken telefonların ön yüzünün seyirciye gösterilmemesi de önemli ayrıntılardan biri.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir