Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır 1.630 Okunma 0

Last fm Hesap Silme

Last.fm hesabınız var ve silmek ya da üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız bunu kolayca yapabilirsiniz. Last fm Hesap Silme ve üyelik iptali amacıyla alttaki işlemleri yapmalısınız. Last fm hizmetine kayıt olduktan sonra herhangi  bir sebeple hesaplarınızı silmek ve tamamıyla kapatarak üyeliğinizi iptal etmek isterseniz bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Last fm hesap silme ve kapatma prosedürünü yapabilmeniz amacıyla, hesaplarınıza erişim sağlamanız gereklidir.

Last fm hesabı nasıl silinir?

Last.fm hesap silme işlemleri

  • Last.fm hesabınız kapatmak için öncelikle kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak hesabınıza giriş yapınız.
  • Last fm hesaplarınıza girdikten sonra ekranın sağ  üst köşesinde yer alan profil resminin olduğu yere tıklayarak, menünün açılmasını sağlayınız.
  • Açılan menüden “Settings” e tıklayarak last.fm ayarlar bölümüne giriniz.

  • Last.fm ayarlar bölümünde, hesap ayarlarınızı yapabileceğiniz bir çok sekme altında ayar bulunur. Last.fm ayarlar evresinde sırayla Profil, Websitesi, Gizlilik, Hesap, Abonelik ve sosyal sekmeleri altında yapabileceğiniz ayarlar bulunur. Biz burada “Hesap” bölümüne tıklıyoruz.

  • Last.fm hesap ayarlarında sayfanın en alt kısmında “… kullanıcı hesabını kapat” butonuna tıklayarak hesap kapatma işlemini başlatınız.

  • Last fm hesabınızı kapatma için son olarak, hesap şifrenizi girdikten sonra hesabını kapat butonuna tıklayarak hesap silme ve kapatma prosedürünü bitirmiş oluyorsunuz.

Last.fm hesap silme için tıklayınız

Başka bir yazımızda buluşmak dileğiyle.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir