Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır 1 views 0

Last fm Hesap Silme

Last fmhesabı nasıl silinir?

Lat.fm hesaplarınız varsa ve silmek üyeliğinizi iptal etmek dilerseniz bunu kolatyca ve kolayca yapabilirsiniz. Last fm hesabı silme ve üyelik iptali amacıyla alttaki işlemleri yapmalısınız. Last fm hizmetine kayıt olduktan sonra rastgele bir sebeple hesaplarınızı silmek ve tamamıyla kapatarak üyeliğinizi iptal etmek dilerseniz bu prosedürü kolayca yapabilirsiniz. Last fm hesap silme ve kapatma prosedürünü yapabilmeniz amacıyla, hesaplarınıza erişim sağlamanız gereklidir.

Last.fm hesap silme işlemleri

Hesap akapatma prosedürü amacıyla kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak hesaplarınıza giriş yapınız. Last fm hesaplarınıza girdikten sonra ekranın sağ doğrultusunda üst bölgede yer alan profil resminin olduğu yere tıklayarak, menünün açılmasını sağlayınız. Açılan menüden “Settings” e tıklayarak last.fm ayarlar seksiyonuna giriniz.

Last.fm ayarlar bölümünde, hesap ayarlarınızı yapabileceğiniz bir çok sekme altında ayar bulunur. Last.fm ayarlar evresinde sırayla Profil, Websitesi, Gizlilik, Hesap, Abonelik ve sosyal sekmeleri altında yapabileceğiniz ayarlar bulunur. Biz burada “Hesap” opsiyonuna tıklayınız.

Last.fm hesap ayarlarında sayfanın en alt kısmında “… kullanıcı hesabını kapat” butonuna tıklayarak hesap kapatma işlemini başlatınız.

Last fm hesabınızı kapatma amacıyla son olarak, hesap şifrenizi girdikten sonra hesabını kapat butonuna tıklayarak hesap silme ve kapatma prosedürünü yapmış olursunuz.

Last.fm hesap silme için tıklayınız

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir