Reklam Alanı
Reklam Alanı
LeEco Smart Road Bike
Teknoloji 378 Okunma 0

LeEco Smart Road Bike Görücüye Çıkıyor!

LeEco Smart Road Bike bisiklet çok yakın bir zamanda Android işletim sistemini yollara taşıyor. Andorid sistemli akıllı bisikletin tanıtımı yapılarak yakında yollarda sık göreceğimiz bisikletlerin özellikleri bekleyenlere sunuldu. İşte detaylar…

LeEco Smart Road Bike Özellikleri

CES 2017 teknoloji fuarı kapsamında Las Vegas’ta gerçekleşen tanıtımda Android işletim sistemine sahip olan LeEco Smart Road Bike ve LeEco Smart Mountain Bike modelleri tanıtılarak görücüye sunuldu.

LeEco Smart Road Bike

LeEco Smart Road Bike Görücüye Çıkıyor!

Artık Bisikletler de Akıllı

Android Marshmallow işletim sistemine üzerine kurulmuş BikeOS sistemine sahip olan akıllı bisikletle yapabileceklerinizin sınırı aşılmış bulunuyor. Akıllı bisiklet ile geçirdiğiniz vakitlerde sürüş bilgileri, yol ve güzergahınızın takibi, sağlık takibi gibi daha birçok farklı veriyi takip edebilirsiniz. Tanıtılan iki farklı modelde de ortak özellikler mevcut. İki akıllı bisiklette de parmak izi okuyucu ile ürünü kişiselleştirmek mümkün. Ayrıca bir bisiklette olması gereken alarm sistemi, müzik çalar, telsiz, trafiğe çıkabilmenizi sağlayan ışıklandırma sistemi, korna, barometre gibi özellikler de bulunuyor. Akıllı bisikletler güvenlik takip sistemi ile de korunuyorlar.

Tanıtılan akıllı bisikletler iki farklı kullanım için üretilmiş. Arazi ve yol kullanımı için farklı modeller geliştiren şirket, LeEco Smart Road Bike merakla beklenen bisikletlerin satışa çıkma tarihi ile ilgili bir bilgi henüz paylaşmadı.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir