68.3% Ortalama Puan

Philips FC9924 Marathon Ultimate Elektrikli Süpürge

Philips FC9924 Marathon Ultimate Elektrikli Süpürgesinin aksesuarları güzel fakat emiş gücü ve fazla büyük oluşu sınıfta kaldı..

Philips FC9924
Emiş Gücü
Aksesuar

Bu video da, Philips FC9924 Marathon Ultimate Elektrikli Süpürge’nin özelliklerini yakından tanıma imkanına sahip olacaksınız.

Mert Çelik {Mert Çelik}

“Philips FC9924 Marathon Ultimate Elektrikli Süpürge” üzerine 1 yorum

 1. yoren dedi ki:

  Philips Triathlon süpürgeyi yıllarca kullandım. Memnun kaldım, sonra Philips Marathon süpürge aldım ve garantisi devam etmekte.
  Önce süpürgenin plastik elle tutulan parçası kırıldı. Garantiye girmediği için servisten paramla aldım. Ardından tekrar aynı yerden kırıldı yine servisten paramla aldım.
  Şimdi alüminyum borusu kırıldı yine aynı servise götürdüm. Parça var dedi, garantisi var deyince o zaman bu parçayı parayla verebilirim. Eğer garanti kapsamından değişim istersen beklemen lazım dedi.
  Neden dediğimde ben bu orijinal parçayı paramla aldım garanti kapsamında veremem dedi. Bende para vererek çelik boruyu aldım.
  Philips müşteri hizmetlerini aradım. Sizdeki parça alüminyum, servisteki parça çelik onun için garanti kapsamında değişim olmaz dedi.

  Özetle çok kısa zamanda neredeyse süpürgenin yarı parası kadarını kırılan parçaların değişimi için verdim. Bana göre kırılan parçaların tamamı kalitesiz olduğu için kırılıyor. Philips marathon süpürge aldım memnun kalmadım, parçalandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir