Reklam Alanı
Reklam Alanı
PS Plus Ocak 2018 oyunları
Haber 509 Okunma 0

PS Plus Ocak Ayında Muhteşem Oyunlar Veriyor!

PS Plus Ocak 2018 ücretsiz oyunlar hangileri belli oldu. Sony, Playstation 4, 3 ve Vita konsolları için her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunlara 2018 yılının Ocak ayında da muhteşem oyunlarla devam ediyor.

Hatırlayacağınız üzere daha önceki haberimizde de (Sony 2017 Ekim’de Ücretsiz Playstation Plus Oyunları Açıkladı) Playstation’ın ücretsiz sunacağı oyunları duyurmuştuk. Sony, şimdi de Ocak Ayında ücretsiz dağıtacağı oyunları açıkladı.

İşte PS Plus Ocak 2018 ücretsiz oyunlar

Ücretsiz dağıtılacak ilk oyun Eidos Montreal tarafından hazırlanan ve geçtiğimiz yılın en önemli oyunlarından birisi olarak kabul edilen Deus Ex: Mankind Divided. Mikro ödeme ve optimizasyon sorunları nedeniyle Human Revolution’ın performansını yakalayamadığı eleştirilerine maruz kalan Deus Ex: Mankind Divided yine de iyi bir RPG özlemi çekenlere iyi gelecek bir oyun.

Deus Ex Mankind Divided 2018 Ocakta Ücretsiz

Deus Ex Mankind Divided 2018 Ocakta Ücretsiz

Diğer bir ücretsiz oyun ise Telltale Games tarafından hazırlanan, hikaye  ve macera odaklı Batman: The Telltale Series.

Evet bu oyunlar 2 Ocak’ta ücretsiz olarak sunulmya başlayacak ve 6 Şubat tarihine kadar ücretsiz olarak kalmaya devam edecekler.

Sadece Bu Kadar Değil!

Üstelik Ocak ayındaki ücretsiz oyunlar bu kadarla sınırlı değil. Ayrıca sanal gerçeklik seti olanlara Starblood Arena adlı PSVR oyunu da hediye edilecek. Bildiğiniz gibi VR destekli sevilen bir yapım olan Starblood Arena iyi bir dövüş oyunu. Playstation Plus oyuncuları, 2 Ocak ile 8 Mart arasında kendine özgü farklı bir savaş oyunu olan Starblood Arena’yı ücretsiz olarak indirebilecekler. 

Batman The Telltale Series 2018de Ücretsiz

Batman The Telltale Series 2018de Ücretsiz

Yine PlayStation 3 platformuna sahip olanlar için de Sacred 3, The Book of Written Tales gibi oyunlar da ücretsiz oldu.

PS Vita sahipleri de unutulmamış. Onlar için ise Psycho Pass: Mandatory Happines ücretsiz olarak sunulacak.

Son olarak; PS Plus Ocak 2018 ücretsiz oyunlar ücretsiz olarak indirip oynayabilmeniz için, yeni yıl gelmeden Playstation Plus aboneliğinizi yenilemeyi sakın unutmayın!

İşte tanıtım Filmi

İyi Eğlenceler.

Burak Yıldırım {Burak Yıldırım}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir