Reklam Alanı
Reklam Alanı
Tv & Sinema 548 Okunma 0

Resident Evil Sinema Serisi Devam Edecek

Herkesin severek izlediği Resident Evil oyununun son serisi yayınlanmıştı ama yoğun istek üzere devamı gelecek.

Capcom tarafından oyun dünyasına kazandırılan en büyük hazinelerden biri olan Resident Evil’ın sinema filmleri yeniden çekilecek. Peki bu kez başarılı olabilecek mi?

Ünlü seri oyun olarak ne kadar başarılı olduysa, sinema salonlarına taşındığında da bir o kadar başarısız olarak kabul edildi. Hem serinin köklerinden uzak olması hem de anlattığı hikayenin ilk filmle birlikte ilgi çekiciliğini yitirmesi sonucunda oldukça kötü bir seri tarihin tozlu sayfalarındaki yerini aldı.

Resident Evil Filmlerini kim yönetecek?

Son filmi geçtiğimiz aylarda vizyona giren seri sona erdi ama görünüşe göre planlar biraz daha farklı. Zira serinin reboot yani yeniden başlatılarak tekrar çekileceği açıklandı.

Cannes Film Festivali sırasında yapılan açıklamayla serinin baştan başlayacağı kesin olarak dile getirilirken, serinin ilk dört filmini yöneten ve altı filmin de senaryosunu yazan Paul W.S. Anderson’ın projede yer alıp almayacağı hakkında hiçbir bilgi verilmedi.

İşte Fragmanı

Filmlerin yapımcılığını Constantin Film üstlenecek ve senaryoların kimler tarafından yazılacağı ya da yönetmenlik koltuğunda kimin oturacağı konusunda da şimdilik detay vermekten kaçınıldı.

Resident Evil serisiyle ilgili yeni bilgiler geldiğinde sizlere iletiyor olacağımızı hatırlatalım.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir