Reklam Alanı
Reklam Alanı
Samsung Galaxy S8
Haber 541 Okunma 0

Samsung Galaxy S8 Görüntüleri Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 karşınızda! Samsung’un heyecanla beklenen ve hakkında türlü dedikoduların döndüğü Galaxy S8 sonunda çalışır halde görüntülendi. Yeni Samsung Galaxy S8 modeli hakkındaki tüm iddia ve söylentileri geride bırakarak görücüye çıkıyor. İşte yeni Samsung Galaxy S8 Görüntüleri.

İşte Samsung Galaxy S8 Görüntüleri

Samsung Galaxy S8 uzun bir bekleyişin ardından sonunda ortaya çıktı! Samsung hayranlarının uzun zamandır beklediği ve hemen her gün hakkında yeni haberlerin yapıldığı Galaxy S8’in çalışan görüntüleri ve tasarımı paylaşıldı.

Samsung Galaxy S8 Görüntüleri

Samsung Galaxy S8 Görüntüleri

Samsung Galaxy S8 modeli hakkında sızdırılma olaylarının önüne geçmek için inanılmaz güvenlik tedbirleri alınmış olsa da tüm çabalar boşa gitti. Galaxy S8 modelinin çalışan görüntüsü sızdırıldı. Uzun süredir dedikodu olarak dolaşan fiziksel home butonu olmayışı haberleri de artık sonuca ulaştı. Görselden de görebileceğiniz gibi Samsung Galaxy S8 modelinde fiziksel home butonu bulunmuyor. Yeni tasarımda home butonu yerine Samsung logosu yerleştirilmiş ve telefonun alt kısmı bu sayede ekstra ince tasarlanmış.

Samsung Galaxy S8’in render görüntülerinde göze çarpan ayrıntılardan bir diğeri ise ekranın dokunmatik alanı telefonun tamamına oranla oldukça büyük oranda yer verilmiş. Dokunmatik bölgeyi maksimum oranda kullanmaya imkan sağlayan Galaxy S8 tasarımı kullanım kolaylığı açısından da fayda sağlayacak.

Samsung Galaxy S8

Sızdırılan render görüntüleri, tasarım hakkında detaylı bilgileri edinebilmek isteyenleri daha da heyecanlandırmış durumda. Oldukça şık ve zarif bir tasarıma sahip olan Galaxy S8 profilden oldukça ince bir yapıya sahip. Yan profili tamamen simetrik olan modelde fiziksel home tuşu yerinde Samsung logosu göze çarpıyor.

Samsung Galaxy S8

Cihazın arka yüzü incelendiğinde ise tek kamera olduğunu görüyoruz. Home butonu yerine kullanılan Samsung logosuyla, kavisli ekranıyla ve aktif dokunmatik ekranın yüksek kullanım oranıyla şimdiye kadar tasarlanan Galaxy serisindeki diğer cihazlardan daha çekici bir görüntü sağlandığını söylemek mümkün.

Ancak şimdi merak edilen en büyük detay ise parmak izi okuyucusunun nerede olduğu.

Synaptics geçtiğimiz günlerde yeni parmak izi tarama sisteminin cihaz ekranına entegre edilebileceğini duyurmuştu. Samsung Galaxy S8 modelinde optik parmak izi tarama sisteminin ekranda bulunup bulunmadığı henüz netlik kazanmış olmasa da tahminler olacağı yönünde. Sızdırılmış olan bu görüntülerin birbirleri ile tam uyumlu olması, çalışan görüntüyle render görüntülerin birebir örtüşmesi sızdırılmış görüntülerin gerçekliğini gözler önüne seriyor. Daha önce bu kadar ayrıntılı bilginin paylaşılmamış olduğunu göz önüne alırsak bu gelişme hakkında Samsung’un yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

Yeni Samsung Galaxy S8 hakkında fikirlerinizi merak ediyoruz.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir