Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 11 views 0

Samsung Note Serisine Devam Ediyor

Samsung Galaxy Note 7 modelinin yaşattığı sorunlardan sonra Note serisine devam edilmeyeceği söylentileri askıya alındı. Samsung’dan gelen açıklamalara göre Note serisi kaldığı yerden devam edecek. Note serisinden vazgeçmeyen firma yeni modeller için sinyali verdi.

Samsung’un yoğun ilgiyle karşılanan Note 7 faciası batarya problemi nedeniyle büyük zararlara neden olmuş ve firmaya maddi açıdan ciddi kayıplar yaşatmıştı. Tüm yaşananlardan sonra Note serisinin tarihe karışacağı ve devamının gelmeyeceği konuşuluyordu. Samsung yaptığı açıklamayla Note serisini bitirmek gibi bir niyetinin olmadığını belirtti.

Ünlü firma Galaxy S8 ve S8 edge modellerini bu yılın Nisan ayına kadar duyuracağı söylentiler arasında dolanıyor. Samsung Galaxy S8 görüntülerinin sızdırılmasından sonra çıkış tarihinin çok yakın olduğunu söyleyebiliriz. Galaxy S8 render görüntülerine ulaşmak için aşağıdaki bağıntıyı tıklayabilirsiniz.

S8 modelinden sonra ise gündemde Note 8 var. 2017’nin ikinci yarısında Galaxy Note 8 ile ilgili bilgiler netlik kazanabilir. Phablet (Phonelet, Tabphone veya Fablet olarak bilinen akıllı telefon ile tablet bilgisayarların birleşimi) pazarına Note serisiyle devam edecek olan Samsung Galaxy Note 8 modelinde 4K, Galaxy S8 modelinde ise 2K çözünürlüğe sahip ekran tercihi yapabilir. Note 8 modelinin yanında ayrıca Gear VR ürününün de piyasaya tanıtılacağı söylentiler arasında.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir