Reklam Alanı
Reklam Alanı
Mobil 704 Okunma 0

Samsung Note Serisine Devam Ediyor

Samsung’un Galaxy Note 7 modelinin yaşattığı sorunlardan sonra Note serisine devam edip etmeyeceği büyük bir merak konusuydu. Son çıkan söylentilere göre Samsung Galaxy Note serisi kaldığı yerden devam edecek. Muhtemelen Samsung Galaxy Note 8 ile kaldığı yerden devam edecek. 

Samsung Galaxy Note 8 ile Gelecek

Samsung’un yoğun ilgisiyle karşılanan Note 7 faciası batarya problemi nedeniyle büyük zararlara neden olmuş ve firmaya maddi açıdan ciddi kayıplar yaşatmıştı. Tüm yaşananlardan sonra Note serisinin tarihe karışacağı ve devamının gelmeyeceği konuşuluyordu.

Ancak Samsung yaptığı açıklamayla, Note serisini bitirmek gibi bir niyetinin olmadığını duyurdu.

Samsung Galaxy Note 8

Samsung Galaxy Note 8

Ayrıca Note serisinden vazgeçmeyen firma yeni modeller için de sinyaller verdi. Ünlü firmanın Galaxy S8 ve S8 edge modellerini bu yılın Nisan ayına kadar duyuracağı söylentiler arasında dolaşıyor. Samsung Galaxy S8 görüntülerinin sızdırılmasından sonra çıkış tarihinin çok yakın olduğunu söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S8 Görüntüleri Sızdırıldı haberi için lütfen tıklayınız

Samsung Galaxy Note 8 Ne Zaman Çıkacak?

S8 modelinden sonra ise gündemde Note 8 var. 2017’nin ikinci yarısında Galaxy Note 8 ile ilgili bilgiler netlik kazanabilir. Phablet (Phonelet, Tabphone veya Fablet olarak bilinen akıllı telefon ile tablet bilgisayarların birleşimi) pazarına Note serisiyle devam edecek olan Samsung Galaxy Note 8 modelinde 4K, Galaxy S8 modelinde ise 2K çözünürlüğe sahip ekran tercihi yapabilir. Note 8 modelinin yanında ayrıca Gear VR ürününün de piyasaya tanıtılacağı söylentiler arasında.

Gelişmeleri takip etmeye devam edeceğiz.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir