Reklam Alanı
Reklam Alanı
Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları
Haber 1.026 Okunma 0

Sony 2017 Ekim’de Ücretsiz Playstation Plus Oyunları Açıkladı

teknoveri.com‘da yer alan habere göre  Ekim ayına girmek üzere olduğumuz şu günlerde Microsoft’un ardından son dönemlerde Until Dawn, Infamous Second Son gibi oyunlarla oldukça beğeni toplayan Sony de oyunseverleri mutlu edecek güzel bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada 2017 yılının Ekim ayında kullanıcılarının hizmetine sunulacak ücretsiz PlayStation Plus oyunları yer aldı.

Bu açıklamanın ardından özellikle PlayStation 4 sahibi olanların oldukça şanslı olduğunu söylemek mümkün. Ancak yine de PlayStation 3 ve PlayStation Vita sahibi olanlar da ücretsiz oyunlardan mahrum bırakılmamış.

Buna göre Sony, PS Plus ile; Amnesia: Collection, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, That’s You, Monster Jam Battlegrounds, RIGS: Mechanised Combat League, Hustle Kings, Hue ve Sky Force Anniversary gibi oyunları ücretsiz olarak vermeye hazırlanıyor.

ücretsiz PlayStation Plus oyunları

ücretsiz PlayStation Plus oyunları

Ücretsiz PlayStation Plus oyunları hangi platformlara geliyor?

İşte 2017 Ekim de  ücretsiz olarak sunulacak PlayStation Plus oyunları:

Eğer bir PlayStation 4 kullanıyorsanız; Amnesia: Collection, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, That’s You, Hue RIGS: Mechanised Combat League ve Sky Force Anniversary oyunlarını ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Eğer bir PlayStation 3 kullanıyorsanız; yalnızca Monster Jam Battlegrounds ve Hustle Kings oyunlarını ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Eğer bir PlayStation Vita kullanıyorsanız; Hue ve Sky Force Anniversary ücretsiz olarak alabileceksiniz. Ayrıca PS Vita’nın Hue ve Sky Force Anniversary oyunlarının çapraz oynama özelliği sayesinde PS3 ve PS4’te de çalıştığını hemen ifade edelim.

PlayStation Plus

PlayStation Plus

Görüldüğü üzere Sony,  PS4 tarafında oldukça güzel oyunları Ekim’de ücretsiz olarak sunacak. Bu açıklamanın ardından özellikle PS4 sahiplerinin muazzam bir şekilde ücretsiz birçok oyun ile kapatacak. Böylece Ekim ayından sonra beklentilerin bir hayli yükseldiğini söylemek mümkün. Önümüzdeki aylarda hangi oyunların ücretsiz olacağı ise şimdiden merak edilecek bir başka konu olacak.

Herkese iyi eğlenceler.

mobildonanim.com

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir