Reklam Alanı
Reklam Alanı
İnceleme 0 views 0

Teknoloji Sitelerin Artışı-Yeni Açılan Siteler

92.5% Ortalama Puan

Site İncelemesi

Teknoveri.com sitesini inceleme sonucum olumlu çıktı. Umarım bu kalitesini bozmaz

Site İçeriği
%90
Özgün İçerik
%100
Tema Görselliği
%85
İçerik Dağılımı
%95

Merhaba mobildonanim ziyaretçileri bugün sizlere teknoloji alanlarında açılan bir siteden bahsetmek istiyorum tabi bahsederkende eksileri artıları neler onlarıda söylicem.Öncelikle teknoloji alanlarında sitelerin fazla oluşu resmen internet ortamını çöplüğe çevirmektedir.Fakat bazı kaliteli sitelerin açılması bu çöp siteleri bir anda geride bırabilmektedir.Teknoveri gibi sitelere sonuna kadar destek veriyorum.

Teknolji İle Alakalı Siteler

Hızlı bir teknoloji değişim zamanındayız ve hergeçen günler dahada artmaktadır.Bu artış üzerinden yola çıkarsa blog sitelerinde fazlalaşması normaldır,peki kaçta teknoloji ile alakalı siteler açılıyor ve kaçı kaliteli?. Son zamanlarda internet araştırmamda bir siteye denk geldim daha çok yeni bir site ama içerik olarak ilerisi parlak bir site teknoveri.com  bazen böyle sitelere denk gelebiliyorum, siteyi inceledim az ve öz kategorileri bulunan içerik olarakta zengin bir site,ve sanırım baya büyük sitelerede rakip olabilecek bir site sanırım,tabi bu benim düşüncem,çöp siteleri gördükçe böyle yeni açılan ama kalite kokan sitelere destek vermek hoşuma gidiyor. Çünkü bu tarz siteler herzaman sağlıklı bilgileri bize getirir ve önemli olanda insanlar google.com’dan aradıklarında özgün kaliteli içerikleri bulmak isterler.

Kaliteli Teknoloji Siteleri

Zaten zamanlar etrafımızda kaliteli teknoloji siteleri azalmakta bir kaçtane var hatrı sayılı siteler ama 80 milyonluk türkiye için yeterli bir rakam degil bu,o yüzden https://www.teknoveri.com gibi yeni ama kaliteli özgün içerikli sitelere ihtiyacımız var,bu yüzdende bu tarz sitelere destek veriyorum. Normalde eleştirmen bir yapım vardır ama bu sitede eleştirilecek birşeyler pek bulamadım sizde inceleyebilirsiniz.Zamanla takip edicem teknoveri sitesini bakalım nasıl olacak,çöpemi dönüşücek yoksa bu şekilde kaliteyle devam edicekmi beni takip edenlerde bunu bilecekler takipçisiyim çünkü.

Sitelerde kalite çok önemli sadece özgün olmasıda değil kaliteli ve doyurucu siteler herzaman ilgimi çekmiştir.Bu yüzden doyurucu site bana göre ziyaretçileride memnun edicektir.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir