Reklam Alanı
Reklam Alanı
teknoveri.com
İnceleme 1.514 Okunma 0

Teknoloji Sitesi Tavsiyesi: teknoveri.com 

92.5% Ortalama Puan

Site İncelemesi

Teknoveri.com sitesini inceleme sonucumuz olumlu çıktı. Umarız bu kalitesini bozmaz.

Site İçeriği
%90
Özgün İçerik
%100
Tema Görselliği
%85
İçerik Dağılımı
%95

Merhaba mobildonanim.com ziyaretçileri. Bugün sizlere teknoloji alanında açılan bir siteden bahsetmek istiyoruz. Tabi bahsederken de eksileri artıları neler onları da söyleyeceğiz. Öncelikle teknoloji alanında faaliyet gösteren sitelerin fazla oluşu internet ortamını maalesef bir nevi çöplüğe çevirdiğini söylememiz gerekli. Fakat bazı kaliteli sitelerin açılması bu çöp siteleri bir anda  unutturabilmekte. Bu yüzden bugün size tanıtımını yapacağımız teknoveri.com gibi sitelere sonuna kadar destek veriyoruz.

Teknoloji Siteleri

Teknolojik gelişimin en üst düzeyde yaşandığı bir zamanındayız. Bu durum her geçen gün katlanarak artmakta.Bu artış üzerinden yola çıkarsak blog sitelerindeki artış gayet normaldir. Peki ne kadar teknoloji ile alakalı site açılıyor ve kaç tanesi kaliteli ?

Zira sitelerde kalite çok önemli. Sadece özgün değil kaliteli ve doyurucu içeriğe sahip siteler her zaman ilgi çekmiştir.Bu yüzden kendisine ziyarete gelenleri memnun etmek bir sitenin olmazsa olmazlarındandır.

www.teknoveri.com

www.teknoveri.com

Son zamanlarda internet araştırmalarımızda gelecek vadeden bir siteye denk geldik. Daha çok yeni bir site olmasına rağmen doyurucu içeriğe sahip ilerisi adına umut vadeden bir siteye rastladık. Sitenin isimi: teknoveri.com 

Siteyi biraz inceledik ve genel olarak olumlu bulduk. Teknoveri az ve öz kategorileri bulunmasına rağmen içerik olarak da gayet zengin bir site. Alanında faaliyet gösteren büyük sitelere rakip olabilecek potansiyele sahip.Tabi çöp siteleri gördükçe böyle yeni açılan ama kalite kokan sitelere destek verilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Çünkü bu tarz siteler her zaman sağlıklı bilgileri ve özgün kaliteli içerikleri sunabilme potansiyeline sahiptirler. Bazen büyük görünen sitelerde bulunmayan yazılar, sizi tatmin edecek haberler ve günlük hayata pek kullanabileceğiniz pratik diyebileceğimiz türden haberler bu tarz genç internet sitelerinde bulunur.

Evet teknoveri‘ninde bunlardan birisi olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.Zira bu tarz yazıları oldukça kapsamlı bir şekilde inceleyen başka bir teknoloji sitesini göstermekte zorlanabilirsiniz. Bu iddialı sözümüzün ispatı olarak şu yazıyı ,şu yazıyı  ve şu yazıyı biraz inceleyin ne demek istediğimiz daha iyi anlayacaksınız.

teknoveri.com

teknoveri.com

Kaliteli Teknoloji Sitesi: teknoveri.com

Bu dönemde birkaç tane kaliteli site olsa da bu tip kaliteli teknoloji siteleri maalesef azalmakta ve bu durumun 80 milyonluk Türkiye için yeterli olmadığını düşünüyoruz. Bu yüzden https://www.teknoveri.com gibi yeni ama kaliteli ve özgün içeriğe sahip sitelere ihtiyacımız var. Bizde mobildonanım ekibi olarak bu tarz sitelere destek veriyoruz.İsterseniz siz de inceleyebilirsiniz.

Sitede eleştirilecek hiçbir şey yok mu?

Elbetteki var. Ancak genele baktığımızda sürekli kendisini geliştiren bir potansiyele sahip olduğunu keşfettik teknoveri’nin. Örneğin site, geçmiş yazıları dahil sürekli kendisini güncelliyor.Bugün gördüğünüz yazıyı yarın biraz daha kalitesini artırmış ve bambaşka bir tarzda görebiliyorsunuz. Bu durum site sahiplerinin kullanıcı yorumlarına çok ilgi gösterdiğini, araştırma yapmayı ve en önemlisi işlerini yapmayı çok sevdiklerini gösteriyor. İşte başarı için en önemli unsurlar.

Önümüzdeki günlerde gelişimini takip etmeye devam edeceğiz teknoveri.com‘un. Bakalım gelişimini istikrarlı bir şekilde sürdürecek mi yoksa birçok emsali gibi çöpe mi dönüşecek.

Eğer bu çizgisini korumaya devam ederse gelecek vadeden bir site olarak olgunlaşmasına hep birlikte tanıklık etmek için sabırsızlanıyoruz.

Bekleyip göreceğiz.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir