Reklam Alanı
Reklam Alanı
Teknoloji 13 views 0

Webmasterlar Için İlk Daktilo Üretildi!

Webmasterlar için klavye tutkunlarını heyecanlandıracak bir ürün üretildi. Daktilo görünümüyle oldukça şık ve zarif bir tavrı olan yeni klavye şimdiden adından söz ettirmeye başladı. Lofree mekanik klavye eminiz ki hoşunuza gidecek. İşte oldukça sevimli daktilo klavye Lofree…

Daktilodan esinlenerek yapılan ilk mekanik klavye olma özelliği taşıyan Lofree piyasanın altını üstüne getiriyor. Nostalji sevenlerin bir numarası olmaya aday olan klavye dış görünümüyle gönülleri fethetti.

Standart klavyelerin görünümünden sıkıldıysanız size Lofree mekanik klavyeyi tanıtalım. Nostaljik tasarımı ve tatlı renkleriyle bilgisayarlarınızla geçirdiğiniz vakti daha keyifli hale getirecek olan bu klavye daktilodan ilham alınarak tasarlandı. Daktilo benzeri olmasıyla dikkat çeken klavye henüz piyasaya sunulmadı. Hakkında kısıtlı bilgi bulunan klavye için şimdiden alıcılar kendilerini hazırlamaya başladılar

Eski ve yeniyi bir araya getiren Lofree daktilo mazisi olanların tercih etmek isteyeceği bir tasarıma sahip. Ürün üreticisi Lofree için klasik ve çağdaş bir ruha sahip olması için hem yumuşak hem de yuvarlak tuş takımı tasarladıklarını söyledi.

Lofree tüm işletim sistemleriyle uyumlu olarak üretiliyor. Birden fazla renk seçeneği ile her mekana uyum sağlayacak biçimde hazırlanan Lofree mekanik klavyeler tabletlerle de uyumlu olarak çalışabilecek. Lofree ürünü ile ilgili daha fazla ayrıntı ne yazık ki mevcut değil. Ürün hakkında yeni bilgiler açıklandığında sizlere taptaze olarak duyuracağız.

SONY DSC

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir