Reklam Alanı
Reklam Alanı
Nasıl Yapılır 0 views 0

WeChat Hesap Silme

WeChat Hesap Silme İşlemi

WeChat hesabı nasıl kapatalır, hesabımız nereden ve nasıl silebilirim? WeChat hesabı silinmiyor, nasıl sileceğim? WeChat uygulaması hesap silme işlemleri zor olan bir uygulamadır, bu sebeple destek ekip ile iletişime geçmeniz gereklidir.

Bir çok sosyal medya programında hesap silme prosedürü zorda olsa, kullanılabiliyor fakat birtakım uygulamalarda ise bu alternatif bile bulunmuyor. WeChat programı da bunlardan birisi, WeChat hesabınıza girerek hesabınızı silecek bir alternatif maalesef yok, fakat destek ekibine mesaj atarak hesabınızın kalıcı olarak silinmesini talep edebilirsiniz. Bu yazıda size bu destek mesajı nasıl gönderebilirsiniz, anlatmaya çalışacağız.

WeChat Hesap Silme Talebi

WeChat hesabınıza ait verileri sunarak Support@wechat.com e-posta adresinize göndereceğiniz bir mail ile hesabınızın kapatılmasını talep etmekden diğer bir şansınız şu an amacıyla bulunmuyor, bu sebeple sizlere yardımcı olabilmek amacıyla, nasıl bir e-posta göndderebilirsiniz bir numune ile göstereceğiz. Aşağıda sunduğumuz e-posta içereğiniz kendi bulgularınız iel tekrar düzenleyerek destek ekibine iletiniz.

WeChat Hesap Silme Talep Örneği

Mail adresinize girin ve alttaki metinde yer alan kullanıcı adı ya da Telfon numarası alanlarını kendi bulgularınız ile değiştirin ve support@wechat.com adresine bir e-posta iletin ve destek ekipten hesabınızın silindiğine dair bir mesaj gelmesini bekleyin.

 

To whom it may concern, i want to delete my wechat Account. Please send me a confirmation e-mail. My Wechat Account number is : 505 550 55 55 (Kayıtlı numaranızı yazın) kind regards, Kullanıcı Adınız. (Kayıt olurken veridiğiniz isim)

Wecaht hesabınızın silinmesi için e-postayı gönderceğiniz e-mail adresi.

support@wechat.com

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir