Reklam Alanı
Reklam Alanı
Haber 21 views 0

WhatsApp’ta Sizi Kim Engelledi?

WhatsApp, size mesaj göndermesini istemediğiniz kişileri önlemenize izin veriyor. Peki bu fonksiyonu nasıl kullanabilirsiniz? Buna ek olarak, engellenip engellenmediğinizi kavramanın bir yolu var mı?

Android’de önlemek istediğiniz bireyin sohbet ekranını açın ve menü düğmesine dokunun. Açılan menüden “Daha fazla” opsiyonuna dokunun veEngelle” sekmesini kullanın. iOS’taki önleme seçeneği, “Sohbet ayarları” altında bulunuyor. Engellediğiniz kişiler, bundan sonra size mesaj gönderemeyecekler.

WhatsApp’ta sizi kim engelledi?

Belirli bir bireyin sizi engelleyip önlemediğini kavrayabilmek amacıyla bakabileceğiniz birkaç işaret var. Kişinin son online olma tarihini göremiyorsanız, mesajlarınız sadece tek onay işaretiyle gönderiliyorsa ve bireyin profil fotoğrafını göremiyorsanız, engellenmiş olabilirsiniz. Bununla beraber bu işaretlerin tümünü görseniz bile engellenmemiş olma ihtimaliniz var. Çevrimiçi durumu, kullanıcı doğrulusunda gizlenebildiği gibi sözkonusu kişi, değişik bir telefon numarasına geçiş yapmış olabilir. Bu halde da mesajlarınız tek onay işaretiyle gönderilecektir.

Mert Çelik {Mert Çelik}

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir